Marks & Spencer: Euphoria vs Miami Kitsch

Z czym kojarzą Wam się lata 50.? Ze słodkimi rozkloszowanymi spódnicami, małymi bluzkami z kołnierzykiem i śmiechem Audrey Hepburn w słoneczne popołudnie. Lata 50. mają też swoją bardziej zmysłową stronę i obie wersje nostalgii za tymi czasami prezentuje nowa odsłona Limited Collection od Marks & Spencer.
Marks & Spencer: Euphoria vs Miami Kitsch Marks & Spencer: Euphoria vs Miami Kitsch Marks & Spencer

Marks & Spencer: Euphoria

Amerykański styl vintage jest teraz bardzo na topie, Inspiruje się nim Marc Jacobs, zarówno w swoich kolekcjach, jak i przygotowywanych dla Louis Vuitton, Prada i wielu innych. Mamy w sobie widocznie tęsknotę za beztroską i radością tamtego okresu. Linia Euphoria towarzysząca Limited Collection M&S doskonale oddaje te pragnienia. Jest radosna, energetyczna, z lekko sportowym zacięciem i poczuciem humoru (wesołe nadruki!).

W zestawie: miękkie spodnie rurki 199 zł, satynowy kombinezon 249 zł, top w małe usteczka 169 zł

Marks & Spencer: Euphoria vs Miami Kitsch Marks & Spencer: Euphoria vs Miami Kitsch Marks & Spencer

Marks & Spencer: Miami Kitsch

Druga linia letniej Limited Collection, Miami Kitsch, jest bardziej zmysłowa, w kocim stylu z nutką rockabilly. Bardziej podkreśla uroki sylwetki, uwypukla, zaokrągla, czasami nawet lekko prześwituje. Kolory są bardziej odważne, ostre żółcie i żywy niebieski wypalają oczy bardziej niż letnie słońce, więc jest to propozycja dla bardziej odważnych i lubiących się stroić dziewcząt.

W zestawie: kanarkowa sukienka 249 zł, żółta spódnica 199 zł, top w małe gołębie 169 zł, bluzka we wzory 199 zł

Więcej o: