Parfois - co zobaczymy w jesiennej kolekcji marki

Najnowsza kolekcja Parfois na sezon jesień/zima 2014/15 zaskakuje różnorodnością i bogactwem akcesoriów. Do współpracy przy tworzeniu sesji wizerunkowej, marka zaprosiła modelkę Cate Underwood oraz fotografa Quentina de Briey'a - wschodzące gwiazdy branży modowej.
Torby Parfois Torby Parfois Torby Parfois

Duże torby

Parfois w tym sezonie proponuje nam szeroki wybór dużych miejskich toreb, które świetnie sprawdzą się na co dzień: do pracy, do szkoły, czy na spotkanie. Znajdziemy inspiracje latami 60, techniką, a nawet naturą. To połączenie stylów z różnorodnością materiałów, faktur, kolorów oraz prostych form. Torebki spodobają się pewnym sobie i przebojowym kobietom, które nie boją się wyróżniać. Niestandardowe kolory, faktury, a nawet fasony urzekają i przyciągają uwagę.

Nowa kolekcja Parfois to niebanalne wzory i fasony Nowa kolekcja Parfois to niebanalne wzory i fasony

Kopertówki Parfois Kopertówki Parfois Kopertówki Parfois

Kopertówki

W kolekcji znajdzie się też coś na specjalne okazje. Tutaj projektanci marki inspirowali się popularnymi jesienno-zimowymi trendami. Metaliczne kolory, nieśmiertelne połączenie bieli i czerni, ale także zwierzęce motywy znajdziemy na małych puzderkach, ale także na nieco mniej szykownych saszetkach. Nie mogłoby się obyć także bez błyszczących elementów, w końcu takie torebki wybieramy na wyjątkowe okazje.

Biżuteria Parfois Biżuteria Parfois Biżuteria Parfois

Biżuteria

Parfois to także biżuteria i zegarki. Tu marka odchodzi od tak popularnego w poprzednich sezonach minimalizmu i stawia na mocne, duże i wyraziste naszyjniki i kolczyki, które zachwycają kolorem i wzorem. W następnym sezonie to właśnie dodatki będą grały jedną z głównych ról w naszych stylizacjach, o czym świadczą m.in. propozycje Parfois. Znajdzie się jednak także coś dla miłośniczek bardziej subtelnej biżuterii.

Efektowna biżuteria Parfois Efektowna biżuteria Parfois