Naszyjnik celebrytka - nasz przegląd biżuterii do 50zł

Szukasz delikatnej biżuterii, która będzie doskonałą ozdobą codziennych stylizacji? Sprawdź propozycje naszyjników celebrytek w świetnej cenie.

Jak wyglądają naszyjniki gwiazd?

Naszyjniki celebrytki, zwane także naszyjnikami gwiazd są najmodniejszą w tym sezonie biżuterią. Nam bardzo podoba się ten trend i liczymy, że zagości na dłużej w naszych stylizacjach. Naszyjnikami gwiazd są po prostu cienkimi łańcuszkami ozdobionymi zazwyczaj pojedynczą zawieszką, niektóre modele mogą być podwójne czy nawet potrójne. Najpopularniejszymi zawieszkami są: gwiazdka, puzel, napis love, serce, czterolistna koniczynka, skrzydło anioła, krzyżyk, listek, mały diamencik, koło, kluczyk czy znak nieskończoności. Wśród zawieszek znajdziemy również bardziej oryginalne propozycje, które jednak nie pasują tak uniwersalnie do wszystkich stylizacji, na przykład żyletkę.

Dlaczego naszyjniki celebrytki są tak popularne?

Prostota i minimalizm tego typu biżuterii sprawia, że jest ona doskonałą ozdobą na co dzień. Większość naszyjników celebrytek świetnie sprawdza się w codziennych stylizacjach, niezależnie od tego jaki wybierzemy styl ubierania. Cienkie łańcuszki z małą zawieszką są niezwykle subtelnym elementem biżuterii. Dodają elegancji, a jednocześnie nie są zbyt nachalne, nie odwracają uwagi od stylizacji i doskonale ją uzupełniają.

Nowy trend ze świata gwiazd Hollywood?

Skąd właściwie wzięła się moda na naszyjniki celebrytki i dlaczego mają one taką nazwę? Trudno określić początek ich popularności. Jak bywa z wieloma trendami najpierw założyła je jedna aktorka, następnie druga, a przy kolejnym spotkaniu wszystkie miały taki sam typ biżuterii. Na stylizacje z minimalistyczną biżuterią postawiły Jessica Alba, Sandra Bullock, Małgorzata Socha, Kinga Rusin czy Agnieszka Szulim. Naszyjniki gwiazd pokochały także blogerki modowe, nosi je między innymi Maffashion.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl

Więcej o: