Zestaw Wellaton 2 w 1 z reaktywatorem koloru

Z czasem każdy kolor traci wyrazistość uzyskaną tuż po farbowaniu. Jak zatrzymać jego świeżość na dłużej, aby urzekał tak samo, jak pierwszego dnia? Eksperci Wella mają rozwiązanie: innowacyjny zestaw Wellaton 2 w 1 z reaktywatorem koloru.

Aby zachować piękny kolor na dłużej wystarczą dwa kroki:

1. Pierwszym krokiem koloryzacji z nowym zestawem Wellaton 2 w 1 z reaktywatorem koloru jest aplikacja wybranego kremu koloryzującego Wellaton. Efektywna formuła kremu wnika w głąb włosa, nadając mu intensywny kolor. Działanie kremu wzmacnia intensywna kuracja nabłyszczająca, która chroni powierzchnię włosa i sprawia, że kolor nie wypłukuje się tak szybko. Jednak z upływem czasu każdy kolor traci swoją intensywność.

Wellaton 2 w 1 z reaktywatorem koloruWellaton 2 w 1 z reaktywatorem koloru

2. Aby temu zapobiec, marka Wellaton wprowadziła do zabiegu domowej koloryzacji drugi krok: reaktywator koloru Wellaton, który dostarcza włosom pigmenty koloru, sprawiając, że odzyskują one swoją świeżość, intensywność i blask. Jest to bardzo proste rozwiązanie. Wystarczy tylko 10-minut, a efekt będzie równie zachwycający jak tuż po koloryzacji. Reaktywator nie wymaga zastosowania utleniacza. Produkt należy użyć ok. 2 tygodnie po farbowaniu włosów, kiedy kolor zaczyna tracić na swojej intensywności.

Krem koloryzujący Wellaton 2 w 1 to paleta słonecznych blondów, magicznych czerwieni głębokich brązów oraz czerni.

CENA: 26,99 zł