Vans Authentic Lo Pro

Mistrzowski model w kategorii wygody
Vans Authentic Lo Pro Mistrzowski model w kategorii wygody Vans Authentic Lo Pro to płaskie tenisówki o słodkich barwach, idealne na każdą letnią okazję. Model znaleziony przez nas w Chickita Shop kosztuje 179 zł Płaskie Vansy w słodkich barwach to zakup, którego latem nie pożałujesz. Są idealne do biegania po sklepach, na wycieczkę rowerową, a nawet na żagle. Te, które znalazłyśmy w Chickita Shop, mają słodki kolor znany z kreskówek, nazywany apetycznie "milky blue". Połączony z ciemniejszym odcieniem niebieskiego białą podeszwą tworzy superdziewczęce letnie zestawienie, w którym my już się zakochałyśmy. Noś je do jeansów, szortów, spodni o długości capri, a także sukienek - koniecznie o sportowym kroju. Cena: 179 zł.

Płaskie Vansy w słodkich barwach to zakup, którego latem nie pożałujesz. Są idealne do biegania po sklepach, na wycieczkę rowerową, a nawet na żagle.

Te, które znalazłyśmy w Chickita Shop mają słodki kolor znany z kreskówek, nazywany apetycznie 'milky blue'.  Połączony z ciemniejszym odcieniem niebieskiego, białą podeszwą tworzy superdziewczęce letnie zestawienie, w którym my już się zakochałyśmy.

Noś je do jeansów, szortów, spodni o długości capri, a także sukienek - koniecznie o sportowym kroju.

Cena: 179 zł.

Czytaj więcej:

Drożej/taniej: kujonki