Obrączki Yes

Nowoczesność i tradycja
Obrączki Yes Nowoczesność i tradycja Obrączki powinny być wykonane ze szlachetnych kruszców i mieć ponadczasowe wzornictwo, ale i one ulegają modzie. Marka Yes przygotowała bogatą kolekcję Zbliżająca się wiosna jak co roku będzie pewnie porą wielu ślubów. Jeśli i Ty wychodzisz za mąż (gratulujemy!), czas najwyższy rozejrzeć się za obrączkami. Obrączki powinny być wykonane ze szlachetnych kruszców i mieć ponadczasowe wzornictwo. Podobnie jednak jak każda biżuteria, także one podlegają modom. Moda dyktuje szerokość obrączek, kolor złota, a także ewentualne zdobienia, np. brylantami. Marka Yes przygotowała w tym roku bardzo różnorodną kolekcję. Kobiety, które w zależności od nastroju i okazji noszą biżuterię wykonaną z żółtego i białego złota lub ze srebra, wybiorą z pewnością wzory dwu- i trzykolorowych obrączek, łączące elementy złota w różnych odcieniach i o różnych fakturach (błyszczące lub matowe). Obrączki takie mogą mieć prostą formę lub nieco bardziej finezyjną - mogą np. przypominać dwie przeplatające się ze sobą wstęgi lub przybrać kształt kunsztownej plecionki czy warkocza. Zwolennicy awangardowej biżuterii wybiorą prawdopodobnie nowoczesne modele obrączek: dwukolorowe ze zdecydowanymi zdobieniami geometrycznymi, obrączki wykonane z tytanu lub wysadzane kilkoma brylantami. Można też zdecydować się na wygrawerowanie na obrączce napisu - marka Yes robi to w prezencie. Ceny prezentowanych obrączek wahają się między 699 a 1199 zł za sztukę. Pełną kolekcję obejrzysz na stronie internetowej Yes.

 

Zbliżająca się wiosna jak co roku będzie pewnie porą wielu ślubów. Jeśli i Ty wychodzisz za mąż (gratulujemy!), czas najwyższy rozejrzeć się za obrączkami.

 

Obrączki powinny być wykonane ze szlachetnych kruszców i mieć ponadczasowe wzornictwo. Podobnie jednak jak każda biżuteria, także one podlegają modom. Moda dyktuje szerokość obrączek, kolor złota, a także ewentualne zdobienia, np. brylantami. Marka Yes przygotowała w tym roku bardzo różnorodną kolekcję.

 

Kobiety, które w zależności od nastroju i okazji noszą biżuterię wykonaną z żółtego i białego złota lub ze srebra, wybiorą z pewnością wzory dwu- i trzykolorowych obrączek, łączące elementy złota w różnych odcieniach i o różnych fakturach (błyszczące lub matowe). Obrączki takie mogą mieć prostą formę lub nieco bardziej finezyjną - mogą np. przypominać dwie przeplatające się ze sobą wstęgi lub przybrać kształt kunsztownej plecionki czy warkocza.

 

Zwolennicy awangardowej biżuterii wybiorą prawdopodobnie nowoczesne modele obrączek: dwukolorowe ze zdecydowanymi zdobieniami geometrycznymi, obrączki wykonane z tytanu lub wysadzane kilkoma brylantami. Można też zdecydować się na wygrawerowanie na obrączce napisu - marka Yes robi to w prezencie.

 

Ceny prezentowanych obrączek wahają się między 699 a 1199 zł za sztukę. Pełną kolekcję obejrzysz na stronie internetowej Yes.

 

Yes

Więcej o: