Wrocław Fashion Meeting: 21-22.11.2015

Premiery nowych kolekcji gwiazd modowej sceny i nowi projektanci, którzy w czasie ostatniego roku odnieśli sukces to niewątpliwy argument, aby odwiedzić 21 i 22 listopada Klub Biznesowy Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1) podczas Wrocław Fashion Meeting.

Wrocław Fashion Meeting to doskonała okazja, aby zrobić zakupy, które dadzą Wam radość i satysfakcję wyboru najlepszych ubrań i dodatków. To również chwile pełne podekscytowania podczas wielkiego modowego show w czasie najlepszych pokazów polskich marek, z udziałem najpiękniejszych modelek i modeli. Partnerem makijaży do pokazów jest Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk, a kreatorem fryzur Agnieszka Gajda-Juzak Hair Designer.

Nadszedł czas, aby docenić polską modę, wybrać twórcze, wartościowe projekty, nieobecne na co dzień w galeriach handlowych" - podkreślają organizatorzy, tworząc po raz szósty scenariusz imprezy - tym razem w nowej, odświeżonej formule, bogatej w wiele bloków pokazowych oraz spotkania ze stylistami, z ekspertami ze świata mody.

Podczas imprezy warsztaty wizerunkowe poprowadzi stylistka Karina Mrozicka, a w niedzielę o godz 12:00 odbędzie się spotkanie autorskie z Jerzym Antkowiakiem, pierwszym polskim projektantem mody i współautorem książki Agnieszki L. Janas "Niegrzeczny chłopiec polskiej mody". Spotkanie będzie wyjątkową okazją, aby otrzymać autograf i porozmawiać z nestorem polskiej mody podczas promocji książki .

Wrocław Fashion MeetingWrocław Fashion Meeting mat. prasowe mat. prasowe

Projektanci i sponsorzy przygotowali liczne nagrody dla uczestników imprezy, którzy biorąc udział w głosowaniu na najlepsze projekty targów, mogą wygrać ubrania, biżuterię, zabiegi kosmetyczne, wyjazd do SPA czy kolację w eleganckiej restauracji. Warto oddać swój głos, aby przy następnej edycji organizatorzy znów mogli uhonorować najlepszego projektanta profesjonalnym pokazem mody.

Swoje kolekcje podczas imprezy w STREFIE SHOWROOM będzie oferować w sprzedaży blisko 130 marek odzieżowych, biżuteryjnych, obuwniczych oraz damskich i męskich akcesoriów, dodatków.

Wydarzenie tradycyjnie jest wzbogacone o rozbudowaną ofertę mody i akcesoriów dziecięcych od wybranych polskich twórców (strefa KIDS FASHION). Dla wielbicielek zdrowia i urody organizatorzy przygotowali STREFĘ BEAUTY, w której ofertę zaprezentują wystawcy z unikalnymi kosmetykami, zabiegami laserowymi i kosmetycznymi.

Nadzwyczajną ofertę przygotował specjalnie na Wrocław Fashion Meeting Sponsor imprezy oraz Partner Strefy - Centrum Medyczne Coramed - konkurs, w którym można wygrać samochód Toyota Auris do użytkowania przez cały rok!

Ponadto na stoisku będzie można kupić profesjonalne produkty kosmetyczne do pielęgnacji twarzy i ciała, a także skorzystać z bezpłatnych konsultacji kosmetologów, podologa, fizjoterapeuty oraz zabiegów z użyciem urządzeń: Geneo, Maximus oraz Emerge. Wrocław Fashion Meeting to również wydarzenie uwielbiane przez stylistów i blogerów modowych, którzy zaprezentują swoje jesienne inspiracje w konkursie "Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL".

Więcej o:
Copyright © Agora SA