Netflix szykuje kolejny HIT? Ulubiony serial z lat 90. powróci w nowym wydaniu!

Słynął z przedstawiania prawdziwych problemów młodzieży. Poruszał wiele kontrowersyjnych tematów, takich jak: seks, narkotyki i przemoc domową. Teraz ulubiony serial z lat 90. powróci w nowym wydaniu! Mowa oczywiście o produkcji ,,Szkoła złamanych serc" Netflix. Co już wiemy na temat nowego serialu? Sprawdź!

,,Szkoła złamanych serc" serial - hit lat 90.

,,Szkoła złamanych serc' Netflix,,Szkoła złamanych serc' Netflix Fot. Netflix

Szkoła złamanych serc serial emitowany w latach 1994-1999 opowiadał o grupie przyjaciół z australijskiej szkoły średniej Hartley High. Serial wpisywał się w ówczesne trendy produkcji takich jak Beverly Hills 90210, a poza sercowymi rozterkami bohaterów, poruszał istotne kwestie dla wieloetnicznego środowiska Sydney. W Polsce serial emitowała stacja TVP1. Od listopada tego roku, wszystkie odcinki oryginalnej Szkoły złamanych serc są dostępne w serwisie Netflix. Warto przypomnieć, że serial liczy aż siedem sezonów i przyczynił się do rozwoju karier takich aktorów jak: Simon Baker (Mentalista) czy Callan Mulvey (Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz). Jak widać, nie bez powodu serial zawitał na popularną platformę, bowiem planowany jest reebot produkcji! Co już wiemy na ten temat?

,,Szkoła złamanych serc" Netflix

Jeśli z niecierpliwością czekałaś na nowy odcinek Szkoły złamanych serc, z pewnością ucieszysz się z wiadomości, że hit z lat 90. powróci na ekrany w całkiem nowej wersji. Netflix ogłosił właśnie, że planuje reboot Szkoły złamanych serc - australijskiego serialu dla młodzieży, który przypomnijmy - polscy widzowie mogli oglądać na antenie TVP1. Reboot serialu również będzie produkcją australijską. Na zlecenie popularnej platformy Netflix wyprodukuje go firma Fremantle Media we współpracy duńskim studiem NewBe, które zakupiło prawa do serialu. Serial ma być skierowany do nowego pokolenia widzów, jednak Netflix liczy, że uda mu się obudzić emocje także u dzisiejszych trzydziestoparolatków, którzy pamiętają oryginał sprzed ponad 20 lat. Premiera nowej Szkoły złamanych serc planowana jest na 2022 rok. Pozostało nam nic innego, jak tylko czekać na kolejne dobre wieści!