Julia Wieniawa pozuje w bieliźnie Intimissimi. "Szkoda, że tyle retuszu"

Julia Wieniawa nieustająco zaskakuje zdjęciami na swoim Instagramie. Gwiazda zaprezentowała bieliznę w ramach współpracy z marką Intimissimi. Sesja zdjęciowa wzbudziła dyskusję w komentarzach

Julia Wieniawa zdobyła największy rozgłos dzięki zagraniu w „Rodzince.pl". Aktorka swoje pierwsze kroki stawiała na deskach teatru „Roma". Obecnie młoda gwiazda jest znana nie tylko z grania w popularnych filmach, ale również z rozwijającej się kariery muzycznej. W ostatnim poście na Instagramie Wieniawa pochwaliła się sesją zdjęciową, która jest owocem jej najnowszej współpracy z Intimissimi.

Najnowsza sesja zdjęciowa w bieliźnie

Post Julii Wieniawy, w niedługim czasie od udostępnienia na instagramowym profilu, szybko zebrał wiele reakcji ze strony internautów. Zdjęcia zachwyciły fanów i nie brakowało wielu komplementów i gratulacji podjęcia współpracy z tak dużą marką.

Na sesji aktorka pozuje w cielistej bieliźnie, która pięknie podkreśla jej opaleniznę i smukłe ciało. W ramach kampanii z Intimissimi Julia Wieniawa prezentuje najnowszą kolekcję włoskiej marki. W opisie zdjęcia gwiazda podkreśla, że jest miłośniczką tej bielizny i ceni ją za wygodę w noszeniu.

Czytaj więcej modowych treści na Avanti24.pl

 

Jak zareagowali obserwatorzy?

W większości komentarzy internauci zareagowali bardzo pozytywnie. Julia zebrała wiele komplementów na temat urody, całej sesji i owocnej współpracy. Jednak obserwatorom nie umknęło wyretuszowanie, które wzbudziło wiele dyskusji. Jednogłośnie są zdania, że zbyt duże przerobienie zdjęć wpływa na ich niekorzyść.

Takie opinie, które napisali w komentarzach internauci, nie mają na celu hejtowania Julii, lecz zwrócenia uwagi, że bez retuszu zdjęcia wypadłyby o wiele lepiej, a uroda aktorki byłaby o wiele lepiej podkreślona.

Czytaj więcej modowych treści na Avanti24.pl: Najpiękniejsze trampki na wiosnę. Czekoladowy model wygląda jak od Michaela Korsa, a kosztuje mniej niż 84 zł

Pięknie wyglądasz, ale zdjęcia za mocno wyretuszowane....
Julka i jej piękna uroda?? o ciele nie wspomnę
Za dużo wygładzania. Poza tym dobre zdjęcia.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.