Viki Gabor jako "Barbie" zachwyca nowej fryzurze i różowej kurtce. To model z sieciówki za mniej niż 120 zł

Viki Gabor pochwaliła się nową piosenką "Barbie". Artystka wywołała spore zainteresowanie fanów, zmieniając fryzurę na platynowy blond, nawiązując tym samym do tytułu utworu. My zwróciliśmy uwagę na kurtkę nastolatki. To model z Sinsay, który można kupić za mniej niż 120 zł.

Viki Gabor w kurtce z Sinsay

Jesień to czas, gdy coraz częściej nosimy ciepłe kurtki damskie. Na model w różowym kolorze zdecydowała się ostatnio Viki Gabor. Artystka postawiła na różową puchówkę z kolekcji Sinsay, w której wystąpiła w swoim najnowszym teledysku "Barbie". Produkt wyróżniają modne pikowania oraz odpinane rękawy, dzięki którym z ciepłej kurtki można stworzyć wygodną kamizelkę. W sklepie internetowym brandu ten model można kupić za 119,99 złotych. Online dostępne są obecnie produkty w rozmiarze XXS-XXL.

Viki Gabor platynową blondynką

15-letnia Viki Gabor zaskoczyła fanów drastyczną metamorfozą. Artystka w najnowszym teledysku do piosenki "Barbie" zaprezentowała się m.in. jako platynowa blondynka. Celebrytka w pierwszej kolejności opublikowała na Instagramie kilka zdjęć promujących nadchodzące wideo. Na fotografii gwiazda ma także mocny, wyrazisty makijaż z długimi, doklejanymi rzęsami w rolach głównych oraz podkreślone usta.

Viki Gabor w najmodniejszych spodniach sezonu

Cargo wróciły do łask i to w wielkim stylu. Są wygodne, stylowe, a dzięki sporej ilości kieszeni, także praktyczne. Viki Gabor ma w swojej szafie sporo modeli o tym kroju. Niedawno artystka pochwaliła się stylizacją z beżowymi spodniami w roli głównej. Niestety nie wiadomo, gdzie artystka kupiła ten model. Podobne można jednak znaleźć w wielu znanych sieciówkach.

Zobacz też: najpiękniejsze kurtki zimowe z wyprzedaży.

Więcej o: