Księżna Kate łączy najgorętsze trendy z lokalną kulturą i tradycją. Stylizacje z Belize zachwycają

Księżna Kate oraz książę William przebywają obecnie w Belize, gdzie reprezentują królową, która właśnie obchodzi swój platynowy jubileusz. Middleton zaprezentowała się w obłędnych kreacjach nawiązujących do kultury i tradycji regionu, który wspólnie z mężem odwiedziła. Wybraliśmy trzy najpiękniejsze stylizacje.

Księżna Kate na przyjęciu w Belize

Belize to kraj w Ameryce Środkowej, który leży nad Morzem Karaibskim. Głową państwa jest królowa Elżbieta II. Podczas podróży księżna Kate pojawiła się w wielu stylizacjach, jednak ostatnia z nich zrobiła na fanach rodziny królewskiej największe wrażenie. Wspólnie z księciem Williamem wzięli udział w przyjęciu zorganizowanym przez Generalnego Gubernatora Belize z okazji platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Middleton w ruinach Majów w Cahal Pech zaprezentowała się w długiej sukni z kolekcji The Vampire's Wife, którą olśniła zaproszonych gości. Prosty model wyróżnia dopasowana góra, która podkreśliła szczupłą sylwetkę księżnej, ale także krótkie, swobodnie opadające rękawki. Synowa księżnej Diany postawiła na kreację w różowym, metalicznym kolorze. Całość dopełniła tradycyjną, haftowaną torebką Majów oraz sandałkami na szpilce od Jimmy Choo. Na uwagę zasługują również złote kolczyki z kolekcji brytyjskiej marki O'nitaa.

 

Księżna Kate w sukience w kwiaty

Księżna Kate podczas oficjalnych podróży chętnie prezentuje się w strojach, które nawiązują do kultury lub tradycji odwiedzanego przez nią kraju. Tak było też w przypadku Belize. Middleton podczas drugiego dnia wizyty zaprezentowała się na farmie kakao w kwiecistej sukience z kolekcji Tory Burch. Model wyróżnia kwadratowy dekolt, oraz delikatne bufki na rękawach. Żona księcia Williama postawiła na kreację w niebieskim kolorze z roślinnym motywem w roli głównej. Dzięki temu strój księżnej Kate nawiązywał do kultury oraz flagi kraju, który odwiedziła. Najstarsza córka państwa Middletonów swój look uzupełniła białymi espadrylami od Stelli McCartney oraz niebieskimi kolczykami Sezane.

 

Księżna Kate w niebieskiej sukience

Już pierwszego dnia wizyty w Belize księżna Kate strojem oddała hołd mieszkańcom tego państwa. Gdy wspólnie z księciem Williamem wychodziła z królewskiego samolotu, miała na sobie niebieską garsonkę od Jenny Packham. Górę zdobi efektowna baskinka oraz dekolt w kształcie litery "V". Zestaw wykonano z eleganckiej koronki, która podkreśliła wizytowy charakter stylizacji. W tym przypadku strój również nawiązywał kolorami do flagi Belize. Na podobny krok księżna Kate zdecydowała się podczas wizyty w Polsce, gdy zaprezentowała się w białej garsonce, do której dobrała czerwone dodatki.

 

Zobacz też: najpiękniejsze sukienki w kwiaty na wiosnę 2022.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.