Małgorzata Rozenek-Majdan zszokowała fanki garniturem! My patrzymy jednak na ten obłędny kolor!

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcia, którymi wywołała prawdziwą burzę wśród swoich obserwatorów. Wszystko przez krój garnituru, który nie wszystkim przypadł do gustu. Uwagę zwraca też ponadczasowy kolor, podkreślający urodę blondynek!

Małgorzata Rozenek-Majdan w modnym garniturze

Prezenterka często publikuje na Instagramie zdjęcia swoich stylizacji. Ostatnio Małgorzata Rozenek-Majdan stworzyła look wykorzystując garnitur, który nie wszystkim jej obserwatorkom przypadł do gustu. Wszystko przez jego oversize’owy krój. „Perfekcyjna Pani Domu” postawiła na model o naprawdę obszernym fasonie, który w świetny sposób ukrywa jej sylwetkę. Taki outfit sprawdzi się w przypadku każdego typu sylwetki, pozwalając przy tym wpisać się w najgorętsze trendy 2021 roku! Na uwagę zasługuje także kolor garnituru gwiazdy. Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na ognistą czerwień, która pięknie komponuje się z jej blond fryzurą.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ogniu krytyki za garnitur

Pod najnowszym zdjęciem Małgorzaty Rozenek-Majdan pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy:

Okropna stylówa ??
straszne spodnie??
Stylistę zdecydowanie poniosło ?????? No ale kto nie popełnia błędów , ten nic nie robi ??

Fanom nie spodobał się fason garnituru, który na zdjęciach prezentuje gwiazda. Małgorzata Rozenek-Majdan rozmowie z Magdą Mołek w programie „W moim stylu” przyznała, że w przetrwaniu tak ogromnej krytyki pomagają jej bliskie osoby, które ją otaczają. Celebrytka zdradziła także, że jej największym obrońcą jest jej mąż, Radosław Majdan.