To już czwarta edycja projektu #lubiesiebie. Poznaj wyjątkowe ambasadorki kobiecej akcji

Dorota Landowska, Julia Pietrucha, Katarzyna Zawadzka, Karolina Matusik, Monika Krzywkowska i Alina Adamowicz, czyli Alka Positive dołączyły do grona ambasadorek 4.edycji znanej kobiecej akcji.

Nowe ambasadorki 4.edycji kampanii #lubiesiebie to polityczka, psycholożka, aktorki i wokalistka, wszystkie mówią o potrzebie samoakceptacji, o jej roli w naszym życiu i za co warto siebie lubić, bo warto! W ramach kampanii #lubiesiebie dyskutujemy co zrobić, aby zdrowo zakochać się w sobie i dlaczego samoakceptacja jest niezbędna do tego, by mówić o sukcesie osobistym.

Mówimy o kluczowej roli samoakceptacji w życiu, będącej obok pewności siebie, jednym z dwóch filarów sukcesu. Mówimy, ze obok self love, bardzo ważne jest self care, czyli dbanie o siebie w wielu aspektach. I zachęcamy, aby ćwiczyć samoakceptację na co dzień.

Dorota Landowska, Julia Pietrucha, Katarzyna Zawadzka, Karolina Matusik, Monika Krzywkowska i Alina Adamowicz czyli Alka Positive powiększyły fantastyczne grono ambasadorek kampanii. Dołączyły do Marii Sadowskiej, Doroty Williams, Lidii Popiel, Adrianny Palki, Agnieszki Więdłochy, Kasi Żak, Marty Lech-Maciejewskiej (Superstyler), Marioli Bojarskiej-Ferenc, Kasi Herman, Jowity Budnik, Joanny Liszowskiej, Małgorzaty Pieczyńskiej i Oli Hamkało.

 

A tak o istocie lubienia siebie mówią ambasadorki 4.edycji:

Dorota Landowska - „Kiedy byłam bardzo młoda, nic mi się w sobie nie podobało. Nie byłam w stanie się zaakceptować. Teraz kiedy patrzę na stare zdjęcia, myślę czego ja od siebie chciałam końcu przyszedł ten czas kiedy jestem dojrzałą kobietą i wszystko jest tak, jak powinno być. Zaczęłam siebie lubić, wręcz kochać, szanować. Odkryłam w sobie moc, której życzę wszystkim. Czas jest lekarstwem".

Julia Pietrucha - „Lubię siebie za prostotę życia, którą wybrałam, za piękno swoje i osób, które mnie otaczają. To sprawia, że dobrze się czuje, że jest mi dobrze ze sobą. Wstaję rano i uśmiecham się do siebie. Akceptacja siebie powoduje, że jest lepiej, myślę, że warto uznać siebie takimi, jakimi jesteśmy, a to sprawia, ze i dla siebie będziemy lepsi. I dla innych.

Alka Positive - „Lubię siebie za empatię, za życzliwość, za odwagę, którą w sobie mam, za to, że akceptuję siebie taką, jaką jestem. I z głębi serca życzę każdej z nas zdrowej samooceny, bo ona jest kluczem do zrozumienia siebie i do tego, aby budować lepsze, spokojniejsze życie"

Monika Krzywkowska - " Lubię siebie za spokój, za dystans, za konsekwencje. Mogę śmiało powiedzieć, że dziś lubię się bardziej niż kiedyś. Bardzo się cieszę, ze dojrzałość nie musi oznaczać banicji z tych stref życia, które tak nierozerwalnie kojarzą się nam z młodością. I życzę wszystkim kobietom, aby umiały walczyć o siebie, dbać o siebie, lubić siebie, ale też odpuszczać w chwilach kiedy nie warto i umiały zobaczyć te momenty".

Katarzyna Zawadzka - "Lubię siebie za odwagę, za niezłomność , za to, że jestem otwarta, że akceptuję rzeczywistość taką, jaką jest. Chociaż z tą akceptacją to nie jest oczywista sprawa, a i oczywistą sprawą nie jest akceptowanie siebie, ale uważam, ze jest to najważniejsza i najpiękniejsza podróż, jaką możemy odbyć w życiu właśnie do samoakceptacji, do pokochania siebie i do bycia ze sobą w przyjaźni. To naprawdę skutkuje i stwarza życie piękniejszym".

Partnerem głównym 4. edycji jest OSLO SKIN LAB.

„Już drugi rok Oslo Skin Lab ma przyjemność być głównym partnerem akcji Lubię Siebie. Głęboko wierzymy w ten projekt, ponieważ w sercu naszej skandynawskiej marki drzemie filozofia slow-age. Na czym właściwie polega ta filozofia? Najprościej mówiąc, na kochaniu i akceptowaniu siebie – w każdym wieku i na każdym etapie życia, ponieważ życie zawsze może zaoferować nam wiele, a tylko od nas zależy czy i w jaki sposób to przyjmiemy. Naszym flagowym produktem jest bioaktywny kolagen The Solution™, który powstał, by opóźniać i spowalniać procesy starzenia, lecz nie zaprzeczać im. W Oslo Skin Lab jesteśmy pewni, że możemy dbać o siebie, w zgodzie ze sobą, a także miłością i szacunkiem do upływu czasu. I tego też uczymy kobiety każdego dnia. Współpraca z Kliniką Strzałkowski i bycie partnerem kampanii #Lubiesiebie idealnie dopełnia się z naszą misją." – mówi Natalia Zgorzelska z Oslo Skin Lab

A inicjator akcji Doktor Franciszek Strzałkowski, twórca Kliniki Strzałkowski tak podsumowuje - „Kampania #lubięsiebie to absolutny must have w dzisiejszych czasach dla nas, dla kobiet. To właśnie wy kobiety jesteście inspiracją, energią i drogowskazem do tej kampanii i kolejnych edycji i za to wam bardzo dziękuję. Dziś dziękuję naszym wspaniałym ambasadorkom, dziękuję naszym wyjątkowym partnerom i wam wszystkim za to, że jesteście z nami".

 
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.