BIMBA Y LOLA na wiosnę 2024 zaskakuje torebką inspirowaną wspomnieniem lat 2000. Słodka jak malutki piesek, Chichuahua BAG to nasz typ na nadchodzący sezon!

Pamiętacie Paris Hilton i jej chihuahuę, którą zabierała ze sobą wszędzie? Początek lat 2000 to czas małych piesków oraz radiowego hitu inspirowanego nazwą tej popularnej wtedy rasy w wykonaniu DJ-a Bobo. Dziś wracamy do tych wspomnień za sprawą hiszpańskiej marki BIMBA Y LOLA - jej najnowsza kolekcja została uzupełniona o nowy model torebki. To Chihuahua na miarę naszych czasów!

Kampania BIMBA Y LOLA Chihuahua na sezon wiosna/lato 2024

Do rodziny akcesoriów szalonej i kolorowej marki dołącza Chihuahua BAG - torebka o kubełkowym, oryginalnym kształcie, mogąca pomieścić więcej, niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Bohaterką najnowszej kampanii prezentującej ten model jest australijska modelka Stella Lucia, która uwieczniona w obiektywie artysty Adriana Gonzaleza-Cohena spędza czas ze swoimi miniaturowymi pieskami, ciesząc się codziennymi chwilami beztroski.

BIMBA Y LOLA Chihuahua BAGBIMBA Y LOLA Chihuahua BAG Fot. materiały prasowe

Ta oryginalna dziewczyna kocha trendy i kolory - widać na to spacerze, przy obiedzie, a także w jej domu, wypełnionym fantazyjnymi detalami. Świat Stelli zachęca do odkrywania przyjemności w codziennych momentach, oczywiście zawsze w towarzystwie czworonożnych przyjaciół! 

BIMBA Y LOLA Chihuahua BAGBIMBA Y LOLA Chihuahua BAG Fot. materiały prasowe

Chihuahua BAG to nowa IT BAG

Zaskakująco prosta, lecz wyrafinowana w swoim kształcie, pojemnym wnętrzu i wygodnej rączce - najnowsza torebka marki BIMBA Y LOLA to luksusowy produkt, który stanowi świetny dodatek do codziennych stylizacji. Torebka wykonana jest z dbałością o detale, a szeroki wybór kolorów (aż siedem!) i trzy wielkości sprawiają, że łatwo dopasować jej wersję do swoich preferencji i stylu życia. Chihuahua BAG to klasyczna, ale nadal w duchu BIMBA Y LOLA towarzyszka codziennych przygód, na które śmiało możesz wyruszać sama lub w towarzystwie!

BIMBA Y LOLA Chihuahua BAGBIMBA Y LOLA Chihuahua BAG Fot. materiały prasowe

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.