Nowość! Żegnamy splątane skręty, dzięki nowym akcesoriom do włosów od Cantu

Posiadaczki fal, loków i sprężynek już teraz mogą odetchnąć z ulgą, bo specjalizująca się w produktach do włosów teksturowanych marka Cantu wprowadza na polski rynek akcesoria ułatwiające pielęgnację pasm.

Łatwość rozczesywania

Szczotki, grzebienie i czepki to kolejny krok w stronę łatwiejszej, bardziej efektywnej pielęgnacji skrętów. Zdarza się, że to właśnie akcesoria są czasami brakującym elementem w rutynie. Ich zastosowanie może zmienić wygląd loków, fal i sprężynek za zaledwie jednym pociągnięciem. Akcesoria do włosów od Cantu zaspokoją wszystkie wymagania włosów teksturowanych. Niezależnie od tego, czy celem jest wygładzenie fryzury, rozczesanie splątania, czy też precyzyjnie przygotowanie pasm do zaplatania warkoczyków.

Innowacyjne akcesoria – kultowa szczotka Ultra Glide Detangling Brush

W NOWEJ gamie akcesoriów Cantu znajdziemy szczotkę do rozczesywania Ultra Glide Detangling Brush, która umożliwia łatwe przesuwanie się po wszystkich teksturach włosów, w tym falowanych, kręconych, sprężynkowatych i afro. Rzędy włosia zostały zminimalizowane, co oznacza mniej łamania i zaczepiania się o delikatne włosy. Wykonano ją z wysokiej jakości materiałów. W procesie produkcji wykorzystano również innowacje, dzięki którym mycie, pielęgnacja i stylizacja włosów stają się delikatniejsze oraz łatwiejsze.

Szczotki CantuSzczotki Cantu fot. materiały prasowe Cantu

Grzebienie, z którymi rozczesywanie jest łatwiejsze!

Dzięki nim rozczesywanie staje się łatwiejsze! Oba grzebienie wykonano z trwałego materiału, mają szersze, zaokrąglone ząbki, dzięki czemu ułatwiają rozczesywanie, minimalizując przy tym łamanie włosów. Model Extra Lift Double Row Pick z dwukrotnie większą ilością ząbków to materiał na HIT – niesamowicie unosi kręcone, skręcone, zwinięte teksturowane włosy u nasady, pomagając rozciągnąć i dodać objętości bez przerywania definicji loków. Propozycje od marki Cantu posiadają również praktyczne haczyki, dzięki którym grzebienie można powiesić pod prysznicem.

Grzebienie CantuGrzebienie Cantu fot. materiały prasowe Cantu

Praktyczna i szybka pielęgnacja z Cantu

Zestaw grzebieni z włókna węglowego to idealny wybór na co dzień – małe, poręczne, idealne do schowania do torebki. Są lekkie i niezwykle wytrzymałe, a przy tym znacznie mocniejsze od plastikowych, co ułatwia rozczesywanie. Ponadto włosy nie elektryzują się, nie puszą, pozostają gładkie. Grzebienie są odporne na ciepło, dzięki czemu idealnie nadają się do stylizacji termicznej. Z myślą o praktycznej pielęgnacji włosów polecamy również czepek wykonany z bardzo miękkiego materiału z satynową podszewką. Pomaga zapobiegać rozdwajaniu się końcówek, wysuszaniu i łamaniu, dzięki czemu obudzisz się z gładszymi i łatwiejszymi do ułożenia włosami.

Akcesoria Cantu można kupić w każdym Rossmannie i na stronie Lookfantastic.

Grzebienie i satynowy czepek CantuGrzebienie i satynowy czepek Cantu fot. materiały prasowe Cantu

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.