Ten fason sukienek to HIT na nadchodzącą jesień. W Lidlu teraz na wyprzedaży

Sukienki to bardzo praktyczny element damskiej garderoby. Choć najchętniej noszony jest on latem, to warto dać im szansę także podczas zbliżających się nieco chłodniejszych. Na wyprzedaży w Lidlu znalazły się 3 modele sukienek, które doskonale wpisują się w jesienne trendy.

Lato to czas, w którym najchętniej decydujemy się na zwiewne sukienki na szeleczkach, wykonane z cieniutkich i jak najbardziej oddychających materiałów. Kiedy jednak nadchodzą nieco chłodniejsze dni, wcale nie trzeba rezygnować z tego bardzo praktycznego i wygodnego elementu garderoby. Zdecydowanie jednak dobrze jest przerzucić się na modele chociażby z dłuższym rękawkiem. Idealne na chłodniejsze dni propozycje znajdują się na wyprzedaży w Lidlu.

Ten fason doskonale wpisuje się w przewidywane jesienne trendy. 3 ciekawe modele na wyprzedaży w Lidlu

Zarówno popularne sieciówki odzieżowe, jak i największe domy mody w większości wypuściły już swoje kolekcje na sezon jesień-zima 2023/24. Jesteśmy już w stanie powoli określić, które z kolorów, krojów czy fasonów królować będą wśród sezonowych trendów. Wiele osób z pewnością ucieszy fakt, że z dużym prawdopodobieństwem, po lecie pełnym mocnych i intensywnych kolorów, jesienią znów wrócimy do stonowanych beży oraz brązów.

Sukienki z LidlaSukienki z Lidla Fot. Lidl

Na wyprzedaży w Lidlu pojawiły się 3 modele sukienek, które swoją kolorystyką doskonale wpisują się w nadchodzące trendy. Dodatkowo 2 z nich posiadają jeden z najbardziej ponadczasowych krojów dostępnych na rynku – są to bowiem bardzo modne od wielu lat szmizjerki

Szmizjerka to ponadczasowa propozycja na każdą porę roku

Szmizjerka to rodzaj sukienki, która charakteryzuje się linią guzików, umieszczonej na całej długości sukienki. Większość modeli jest także wyposażona w kołnierzyk oraz pasek do przewiązania w talii. Ten rodzaj sukienki jest obecny w modzie damskiej już od wielu lat i nigdy nie był postrzegany w kategoriach modowego faux pas. Ten rodzaj sukienki stanowi sie bardzo bezpieczną opcję, niezależną od sezonowych trendów.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.