MODIVO po raz kolejny celebruje Grey Day New Balance

New Balance przy wsparciu MODIVO po raz drugi celebruje Grey Day, czyli coroczne święto kultowego koloru szarego, który zdobi legendarny model 574 marki New Balance. Wydarzenie, które odbyło się w piątek 12 maja, w warszawskim B58 zgromadziło najważniejsze dziennikarki i dziennikarzy, a także influencerów i partnerów obu brandów. Zobacz relację!

Grey Day przypada na sam środek maja i dla marki oraz jej fanów, oznacza celebrację koloru szarego, symbolizującego niezależność umysłu i siłę; punkt środka między tym co kobiece a męskie; stabilność i równowagę. Podczas Grey Day New Balance celebruje własne wartości, historię, a także ubrania ze swojej kolekcji, zachowane w tej kultowej już barwie, wraz z ikonicznym modelem sneakersów 574.

New Balance – szary jest legendarny

Kolory szary jest z natury prosty, a jednocześnie nieskończenie złożony. Ludzkie oko jest w stanie wychwycić setki różnych odcieni szarości, choć na pierwszy rzut oka różnice między nimi mogą wydawać się niewielkie. Kolor ten może opowiadać wiele różnych historii, w zależności od tego, jak zostanie zestawiony w butach. Szary to równowaga. Szary uspokaja. Jest ponadczasowy. Dla New Balance to kolor legendarny. To właśnie kolor szary stał się ikonicznym znakiem rozpoznawczym marki New Balance, która już w latach 80., postanowiła wykorzystać tę oryginalną barwę w nietypowy wówczas sposób, a mianowicie ilustrując nią swój model sneakerów 574. Przez kolejne dekady, numer ten cieszył się wciąż powracającą popularnością, a z czasem zyskał status ikony. Doceniany jest nie tylko przez swój sportowy rodowód, ale także przez unikatowy dizajn i bezprecedensowe wykonanie. To właśnie na cześć zachowanym w szarej barwie modelu 574, New Balance co roku celebruje międzynarodowe święto nazwane Grey Day.  

New Balance - szary jest legendarnyNew Balance - szary jest legendarny fot. materiały prasowe New Balance i MODIVO

New Balance Grey Day 2023 – święto niezależności i równowagi 

Wydarzenie, które po raz drugi zorganizowane zostało dla marki New Balance przez MODIVO, skupiło się na celebracji szarej kolekcji, a także podkreśleniu wartości obu brandów, takich jak wyrażanie siebie, wolność ducha i niezależność. Impreza stworzona w hołdzie Grey Day odbyła się 12 maja w warszawskim B58, loftowej przestrzeni eventowej zlokalizowanej na Pradze. To właśnie tam wśród surowych wnętrz i minimalistycznej scenografii nawiązującej do technologii, przyszłości i elementów futurystycznych, zaprezentowano kultowy szary model 574 oraz szarą kolekcję z oferty New Balance. Zaproszeni goście w postaci dziennikarek, dziennikarzy, gwiazd, influencerów i partnerów obu marek, mieli okazję wejść do świata marki New Balance, a także skorzystać ze stworzonych na tę okazję InstaSpotów.  

New Balance Grey Day 2023 - święto niezależności i równowagiNew Balance Grey Day 2023 - święto niezależności i równowagi fot. materiały prasowe New Balance i MODIVO

New Balance Grey Day 2023 – atrakcje imprezy

Atrakcją imprezy był koncert równie legendarnego jak model 574, duetu Rysy, który po krótkiej przerwie, powrócił na podium polskich wykonawców elektronicznych. W warszawskim B58 zaprezentował swój najnowszy materiał, a także ulubione przez fanów piosenki z pierwszej płyty. Zaraz po nich scenę przejął Zeppy Zep, DJ i producent, twórca hitów m.in. Taco Hemingway’a, Sokoła czy Taconafide. Kiedyś kojarzony głównie z hip-hopem, w B58 powrócił do swoich elektronicznych i klubowych korzeni.  

New Balance Grey Day 2023 - atrakcje imprezyNew Balance Grey Day 2023 - atrakcje imprezy fot. materiały prasowe New Balance i MODIVO

Szara oferta New Balance – co znajdziemy?

Grey Day i tym razem okazał się świetną okazją do podkreślenia wagi szarego koloru dla marki New Balance, a dla gości stał się możliwością ponownego spotkania z tą wspaniałą historią, pisaną od lat na temat koloru szarego i legendarnego modelu 574. Szarą ofertę New Balance powstałą w hołdzie dla święta Grey Day znaleźć można na modivo.pl, w aplikacji MODIVO oraz w sklepach stacjonarnych MODIVO.  

Szara oferta New Balance - co znajdziemy?Szara oferta New Balance - co znajdziemy? fot. materiały prasowe New Balance i MODIVO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.