Deni Cler Sport w duchu "athleisure" łączy styl sportowy z klasyczną elegancją. Przyglądamy się nowej linii włoskiej marki

27 października w warszawskim showroomie przy ul. Kopernika miała miejsce prezentacja kolekcji Deni Cler Sport. Marka, którą kojarzymy z prostymi i eleganckimi, a przede wszystkim wysokiej jakości ubraniami, wprowadziła wyjątkową linię. Te ubrania i buty idealnie wpisują się w gorący trend, jakim jest "athleisure".

Linia Deni Cler Sport

 

Deni Cler Sport wychodząc naprzeciw trendom i zapotrzebowaniu na wysokiej jakości sportowe ubrania, oferuje swym klientom artykuły łączące ponadczasowość i sportowy styl. Od kilku lat Polki zaczęły zwracać szczególną uwagę na swoją kondycję fizyczną, a codzienne ćwiczenia stały się dla wielu nieodzownym elementem codziennej rutyny. Z biegiem czasu zmieniają się jednak nie tylko przyzwyczajenia i rytuały, ale również modowe trendy, a połączenia sportowych i eleganckich ubrań jest jednym z najbardziej popularnych i pożądanych. Naprzeciw oczekiwaniom wyszła marka Deni Cler, która do swojej oferty produktowej wprowadziła linię Deni Cler Sport. W jej skład wchodzi 16 modeli, które tworzą pełne sylwetki. Wśród nich znalazły się: topy, legginsy, bluzy oraz sportowe kurtki.

Deni Cler SportDeni Cler Sport Fot. Deni Cler

Deni Cler SportDeni Cler Sport Fot. Deni Cler

Wysokiej jakości ubrania sportowe, które sprawdzą się także na co dzień

Najnowsza linia Deni Cler Sport to najwyższy poziom jakości materiałów w modnych, sportowych formach. Tworzywa wykorzystane w tej linii są odporne na pot, chlor, promienie słoneczne, uszkodzenia mechaniczne i szereg innych parametrów.

Kluczową rolę w stworzeniu najnowszej linii Deni Cler Sport spełnił trend „Athleisure", który zakłada łączenie ubrań sportowych z codziennymi oraz spopularyzowanie noszenia odzieży sportowej na co dzień. „Athleisure to połączenie sportu i wygody. Pandemia sprawiła, że większość z nas zostawiła w szafie wytworne garnitury i wysokie szpilki. Łączymy style sportowy z klasyczną elegancją. Nosimy garnitury z butami sportowymi oraz legginsy ze szpilkami i eleganckimi bluzkami. Wygoda stała się nieodłącznym elementem naszego życia i nie chcemy już z niej rezygnować"- powiedziała Iwona Kossmann, prezes marki Deni Cler.

 

Kilka słów o marce Deni Cler

Deni Cler to marka z ponad 50- letnią tradycją. Powstała w Mediolanie, lecz w Polsce pojawiła się dopiero w latach 90. ubiegłego wieku. Od pierwszych chwil na rynku zawojowała serca Polek, spragnionych szykownych i modnych rozwiązań. Wyroby Deni Cler od lat kojarzą się z połączeniem prostoty i nienagannej elegancji zawartej nie tylko w kroju, ale również w wysokiej jakości materiałach.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.