"Puszka farby" za ponad 13 tys. złotych? Louis Vuitton zaskakuje ekscentryczną torebką

O tym, że znani projektanci lubią zaskakiwać, przekonaliśmy się nie raz. Ostatni projekt Louis Vuitton tylko to potwierdza. W ich ofercie pojawiła się torebka przypominająca puszkę z farbą.

Ile może kosztować puszka z farbą? Według Louis Vuitton naprawdę sporo. W kolekcji dla mężczyzn jakiś czas temu pojawiła się torebka przypominająca właśnie ten produkt. W sklepie internetowym brandu można ją kupić za 2850 dolarów, czyli ponad 13 tys. złotych. Na początku można było znaleźć modele w trzech kolorach: pomarańczowym, czerwonym i fioletowym. Teraz fani firmy mogą także skusić się na torebki w błękitnej, zielonej i żółtej barwie. Produkt stworzony jest z metalu, a wnętrze oraz boki obito płótnem i skórą bydlęcą. Na torebce nie mogło zabraknąć logo Louis Vuitton oraz oznaczeń charakterystycznych dla puszek z farbą.

Torebki 'Puszki Farby' od Louis VuittonTorebki 'Puszki Farby' od Louis Vuitton Louis Vuitton

Warto podkreślić, że za pierwotny projekt torebki odpowiada zmarły niedawno Virgil Abloh, który w ostatnich latach pełnił funkcję dyrektora kreatywnego męskiej linii Louis Vuitton. Niespodziewana śmierć designera zszokowała świat. Wizjoner przez długi czas walczył z chorobą, jednak nie informował o niej fanów.

Zobacz też: najmodniejsze torebki na jesień 2022.

Więcej o: