Levi's i GANNI po raz kolejny łączą siły! Ekologiczna kolekcja prosto z wybiegu

Levi's wspólnie z marką GANNI serwują klientom namiastkę tygodnia mody wprost z Kopenhagi. Mimo że wydarzenie jest już za nami, do sklepów trafiła właśnie kolekcja, którą skandynawski brand zaprezentował niedawno na wybiegu. Poznajcie szczegóły tej wyjątkowej współpracy.

Już po raz trzeci amerykańska firma Levi’s nawiązała współpracę ze skandynawskim brandem GANNI. Efektem tego jest wyjątkowa linia wprost z Tygodnia Mody z Kopenhagi. Jak przyznali przedstawiciele brandów, inspiracją do jej stworzenia była Matka Natura. Ubrania zostały wykonane w co najmniej w 55% z certyfikowanej bawełny organicznej. Firmy zadbały także o inne ekologiczne aspekty tworzenia swojej wspólnej kolekcji. Użyto m.in. naturalnych barwników z roślin oraz minerałów, a dodatkowo postarano się o zminimalizowanie zużycia wody potrzebnej do produkcji asortymentu.

Levi's x GANNILevi's x GANNI Mat. prasowe Levi's

Kolekcja Levi’s x GANNI  składa się z 8 elementów. Znajdziemy w niej m.in.: kurtkę utrzymaną w stylu lat 90., bluzę z efektownym kołnierzykiem, sukienkę o fasonie szmizjerki, a także jeansy. Produkty dostępne są już w sklepie internetowym Levi’s. Ceny ubrań z linii zaczynają się od 759,90 złotych.

Influencerki w kolekcji Levi's x GANNIInfluencerki w kolekcji Levi's x GANNI Mat. prasowe Levi's

Najmodniejsze jeansy z wyprzedaży [DOBRE CENY]

Więcej o: