84-letnia Jane Fonda gwiazdą najnowszej kampanii H&M. Aktorka zachęca do ruchu niezależnie od wieku

Jane Fonda pojawiła się właśnie w najnowszej kampanii H&M. Artystka promuje nową kolekcję marki H&M Move, która w przyszłości zastąpi inną linię. Gwiazda swoim udziałem ma także zachęcić do aktywności fizycznej klientów niezależnie od tego, ile mają lat.

Jane Fonda znana jest ze swojej aktywności fizycznej. Już w latach 80. aktorka nie tylko grała w największych produkcjach filmowych, lecz także nagrywała treningi "Jane Fonda's Workout", które w tamtym okresie robiły prawdziwą furorę. Po latach ponownie wraca do propagowania aktywności fizycznej na szeroką skalę. Mimo że dziś celebrytka ma 84 lata, wciąż dba o kondycję fizyczną, do czego zachęca też innych. Ostatnio wzięła udział w kampanii nowej kolekcji H&M Move, która w przyszłości ma zastąpić linię H&M Sport.

Jane Fonda i JaQuel KnightJane Fonda i JaQuel Knight Mat. prasowe H&M

Bardzo spodobała mi się też filozofia "odzieży ruchowej" zamiast "sportowej". Nie chodzi o sport czy bycie najbardziej wysportowanym. Chodzi o to, aby zapewnić ciału ruch, którego potrzebuje, aby zachować zdrowie

- podkreśliła Jane Fonda. W kampanii H&M Moves artystka wspólnie z choreografem JaQuel Knight stara się udowodnić, że niezależnie od tego, czy jest się profesjonalistą, czy uprawia sport dla zabawy, warto się ruszać. W ten sposób można dbać nie tylko o sylwetkę, lecz także o zdrowie fizyczne i psychiczne.

 

Co można znaleźć w nowym koncepcie H&M? Firma postanowiła na ubrania dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Stworzono je z myślą o aktywności fizycznej, dlatego każdy produkt został wykonany ze specjalnej tkaniny. Do produkcji ubrań z H&M Move użyto materiałów takich jak: DryMove, który został stworzony tak, by usuwać wilgoć ze skóry pojawiającej się w czasie treningu, SoftMove zapewniający dodatkowe wsparcie podczas ruchu, ShapeMove, który ceniony jest za pomoc w podnoszeniu i rozciąganiu, a także StormMove, chroniącym przed deszczem oraz wiatrem. Do sprzedaży trafiły m.in. biustonosze sportowe, legginsy, koszulki, dresy, a także kurtki.

Jane Fonda i JaQuel KnightJane Fonda i JaQuel Knight Mat. prasowe H&M

Zobacz też: najlepsze legginsy nie tylko na siłownię.

Więcej o: