Szukasz sukni ślubnej z drugiej ręki? Nie możesz przegapić tego wydarzenia!

Już 28 maja br. w Warszawie odbędzie się Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki. Jeśli rozpoczynasz poszukiwania wymarzonej sukni ślubnej albo planujesz wesele zgodnie z ideą less waste - koniecznie zapisz tę datę w kalendarzu!

Daj drugie życie swoim ślubnym kreacjom! 

Już za dwa tygodnie w w City Hall Production w Warszawie. odbędzie się Festiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki Wiecznie Biała, podczas którego możesz znaleźć swoją wymarzoną kreację ślubną, skorzystać z pomocy konsultantki i doświadczonej krawcowej, które dobiorą do sukni odpowiednie dodatki, a także zapoznać się z ofertą wielu wystawców z branży ślubnej. Nie możesz ominąć tego wydarzenia, jeśli planujesz ślub zgodnie z ideą less waste i zależy ci na sukni z drugiej ręki. 28 maja br. w City Hall Production czekają na ciebie kreacje w różnych rozmiarach (od S do XXL), cenach (na każdą kieszeń) i fasonach (skromna suknia w stylu boho, a może księżniczka?. 

Fesiwal Sukien Ślubnych z Drugiej RękiFesiwal Sukien Ślubnych z Drugiej Ręki fot. Instagram.com/wieczniebiala

Wiecznie Biała to miejsce, gdzie można nie tylko znaleźć wymarzoną suknię ślubną, ale i oddać kreację, która towarzyszyła ci w jednym z najpiękniejszych dni w życiu. Być może w ten sposób uszczęśliwisz kolejną Pannę Młodą.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne dla Panien Młodych są ich kreacje i decydując się na wystawienie sukni, oddają kawałek swojej historii w nasze ręce. Dlatego dbamy o wszystkie suknie już od momentu dostarczenia ich do salonu. Sprawdzamy ich jakość, informujemy właścicielki o każdym podjętym działaniu, a podczas Festiwalu i przymiarek wszystkie modele mierzone są pod okiem konsultantki. Dzięki temu również przyszłe Panny Młode będą mogły cieszyć się suknią jak z salonu w atrakcyjnej cenie 

- mówią twórczynie Wiecznie Białej

Więcej o: