Co kryje się za pracą jako Aniołek Victoria's Secret. Wyznania Erin Heatherton zaskakują!

Erin Heatherton to 32-letnia modelka, która jeszcze niedawno należała do elitarnego grona Aniołków Victoria's Secret. Ostatnio wywołała burzę w mediach, wyznając jak traktowano ją oraz inne dziewczyny podczas pracy dla tego znanego przedsiębiorstwa. Teraz zdradza, jak wyglądały jej przygotowania do pokazów.

Erin Heatherton o walce o szczupłą sylwetkę

Victoria’s Secret to jedna z najbardziej rozpoznawalnych, bieliźnianych marek na świecie. Modelki marzyły, aby chociaż raz przejść się po wybiegu ich kultowego pokazu. Tak też było w przypadku Erin Heatherton, której w 2008 roku to się udało. 32-latka w podcaście "Fallen Angels", którego premiera ma odbyć się 3 listopada, opowiedziała o tym jak przygotowywała się do pokazów. Kobieta przyznała, że zauważyła zmiany zachodzące z wiekiem w ciele.

Byłam po prostu trochę większa. Z perspektywy czasu wiem, że to tylko biologia i tak właśnie działa organizm. Nie masz tego samego rozmiaru, gdy masz 18 lat, a kiedy masz 25. 

Heatherton zdradziła, że ćwiczenia i rygorystyczna dieta nie przynosiły rezultatów, dlatego wybrała się na konsultacje do dietetyka gwiazd. To właśnie on namówił ją do przyjmowania specjalnych tabletek, które hamowały apetyt. W środowisku działanie leku porównywane jest do amfetaminy. Modelka przyznała, że nie takiej pomocy oczekiwała, jednak za wszelką cenę chciała spełnić wymagania swoich szefów. W tym momencie remontowała mieszkanie i nie mogła stracić pracy. Heatherton przyznała, że długo walczyła o akceptację sylwetki i tego jak wygląda. Ma również nadzieję, że wyznanie pomoże także innym.

Dzielę się moją historią, ponieważ nie chcę, aby ktokolwiek miał zaburzenia odżywiania lub nienawidził swojego ciała.

Modelka, z perspektywy czasu, swoje zachowanie w walce o spełnienie standardów idealnego ciała porównała nawet do samookaleczenia. Victoria’s Secret do tej pory nie zareagowało na wyznania Erin Heatherton, jednak niedawno zmienił się nie tylko zarząd przedsiębiorstwa, ale również cele brandu. Zaproszono do współpracy modelki w większych rozmiarach, a zeszłoroczny pokaz mody został odwołany. 

Bridget Malcolm o pracy w szeregach Victoria’s Secret

Erin Heatherton to niejedyna modelka, która w ostatnim czasie zdecydowała się na szczere wyznanie. Pod koniec czerwca, na TikToku Bridget Malcolm pojawił się filmik, którym zszokowała świat. 29-latka ujawniła, że jeszcze przed skończeniem 18 lat padała ofiarą napaści seksualnych. Stwierdziła także, że agent namawiał ją do zażywania kokainy, aby mogła osiągnąć wymaganą wagę. Malcolm ujawniła, że przez zwiększenie rozmiaru biustu, została nawet odrzucona z pokazu marki w 2017 roku. Modelka tak długo zwlekała z wyznaniem prawdy, ponieważ cierpi na zespół stresu pourazowego. Dzięki pomocy, którą w porę otrzymała, dziś może wychodzić z domu, a zaburzenia odżywiania to już przeszłość.

Zobacz też: najpiękniejsza bielizna w dobrych cenach.

Więcej o: