Gabriella świętuje 25. urodziny! Z tej okazji przenosi klientów do kultowych lat 90. i rozdaje spory rabat

Gabriella właśnie skończyła 25 lat i z tej okazji postanowiła zabrać swoich klientów w wyjątkową podróż do lat 90. Nowy wygląd strony internetowej to jedna z wielu niespodzianek!

Powrót do przeszłości marki Gabriella

Polska marka Gabriella powstała 25 lat temu. Właśnie dlatego brand z okazji urodzin postanowił przenieść klientów do wyjątkowych lat 90. Zaskoczeniem jest nowy, zaskakujący wygląd strony internetowej firmy. Nowoczesny design zastąpiono neonowymi kolorami, modelkami w stylizacjach z tamtych lat oraz zachęcającym do zakupów komunikatom, które wiele osób pewnie pamięta z reklam z tamtego okresu. Panie pojawiły się w mocnych, perłowych makijażach z mocno wytapirowanymi włosami. Nie możemy zapomnieć także o rajstopach, w których prezentują się modelki. W latach 90. królowały wzorzyste, kolorowe modele z ornamentowymi detalami. Oprócz nich w modzie były także cieliste produkty z połyskiem w opalonym kolorze. Co ciekawe, materiały, które wykorzystano pochodzą z archiwum brandu.

Kolekcja GabriellaKolekcja Gabriella Mat. prasowe Gabriella

25% z okazji 25. urodzin

Zaskakująca strona internetowa to tylko jedna z niespodzianek przygotowanych z okazji 25. urodzin marki. Gabriella chce zaprosić do świętowania także swoje klientki, które od 21 do 25 października mogą skorzystać z rabatu w wysokości 25%. Warto wiedzieć, że promocje nie łączą się ze sobą, jednak po raz pierwszy będzie można kupić w obniżonej cenie najnowsze rajstopy z linii Sablewska x Gabriella oraz nową kolekcję marki. Aby móc skorzystać z rabatu wystarczy przy finalizacji zakupu wpisać kod 25lat.

Kolekcja GabriellaKolekcja Gabriella Mat. prasowe Gabriella

Zobacz też: najmodniejsze rajstopy do jesiennych stylizacji. 

Więcej o: