Romantyczna moc różowych kamieni szlachetnych. Biżuteria z tymi minerałami przyniesie miłość i szczęście

696 Jewelry to polska marka, która powstała z miłości do naturalnych minerałów. Te kamienie oprócz walorów estetycznych niosą za sobą niezwykłą moc! Przynoszą szczęście, miłość, mogą też ochronić przed złymi duchami. Zobacz, jaką biżuterię z minerałami warto mieć w swojej kolekcji!

Naturalne minerały i kamienie szlachetne od wieków zachwycają swoimi właściwościami, które oddziałują na ciało, umysł, a także sferę duchową. Jedną z najczęściej pożądanych wartości, jakie za sobą niosą jest miłość. Różowe odmiany opalu, turmalinu oraz kwarcu, poza romantycznym zabarwieniem, otwierają czakrę serca, umacniają lub wnoszą do życia miłość oraz rozbudzają pożądanie. Biżuterię z naturalnymi minerałami o dobroczynnym działaniu znajdziecie w ofercie polskiej marki biżuteryjnej 696 Jewelry. Poznaj niektóre z minerałów, które znajdziesz w ich asortymencie.

696 Jewelery696 Jewelery fot. 696 Jewelery

  • Kwarc różowy i truskawkowy nazywane są "kamieniami miłości", przynoszą szczęście, budzą romantyczne uczucia, a także zmysłowość.
  • Opal różowy sprzyja tworzeniu długich, pełnych miłości i wsparcia relacji. Minerał pomaga osiągnąć równowagę zarówno fizyczną, jak i emocjonalną.
  • Różowy turmalin jest silnie związany z żeńską energią. Uznawany za afrodyzjak, otwiera serce na bezwarunkową miłość i przyjaźń, a także pomaga w odczuwaniu szczęścia. Różowy turmalin wykazuje niezwykłe właściwości ochronne i uleczające rany emocjonalne powstałe wskutek toksycznych relacji.