Najważniejsza jest czułość. Wyjątkowa kampania marki NAGO na Dzień Matki

Ubrania marki NAGO towarzyszą kobietom w każdej chwili życia. Umożliwiają to praktycne rozwiązania, takie jak wiązane ramiączka lnianych sukienek i kombinezonów, kopertowe dekolty body czy funkcjonalnie wycięte longsleev'y. Projektując ubrania marka pomyślała także o mamach, ponieważ NAGO to każda kobieta.

 

NAGO szyje wyłącznie z certyfikowanych, ekologicznych materiałów wysokiej jakości. Oprócz tego, że dobrze wyglądają i są bezpieczne, przede wszystkim świetnie się noszą. Mateirały z których uszyte są ubrania NAGO są miękkie, elastyczne i przyjemne w dotyku. Właśnie dlatego sprawdzą się idealnie nawet dla mam malutkich dzieci, dla których jakość i pochodzenie tkanin jest istotne. 

NAGONAGO NAGO

Do udziału w najnowszym projekcie marka zaprosiła modelkę Agnieszkę Gołębiewską wraz z dwoma synami – Adasiem i Kubusiem. Za obiektywem stanęła Michaela Metesová. Efektem wspólnych działań jest piękna opowieść o jednej z najbardziej intymnych relacji w życiu, a także o czułości i bliskości. To hołd oddany wszystkim Mamom – nie tylko z okazji ich święta.

Zdjęcia: Michaela Metesová

Modelka: Aga Gołębiewska, Adaś i Kubuś

Make up&hair: Karolina Golis

Stylizacja: Daria Biedrzycka

Ubrania dla chłopców: Coodo