,,The Umbrella Academy" 3 - czy powstanie? Jeśli tak, to kiedy? Rozwiewamy wątpliwości!

,,The Umbrella Academy" to jeden z najpopularniejszych seriali na platformie Netflix. Produkcja od pierwszego odcinka podbiła serca widzów i zaskarbiła sobie olbrzymie grono fanów. Sezon 2. swoją premierę miał pod koniec lipca - czy jest szansa na kolejną część? Jeden z członków obsady już zasugerował, że czeka nas 3. sezon!

,,The Umbrella Academy'' 1

Serial The Umbrella Academy oparty jest na serii popularnych, wyróżnionych nagrodą Eisnera komiksów i powieści graficznych stworzonych i napisanych przez Gerarda Waya („My Chemical Romance”), zilustrowanych przez Gabriela Bá i wydanych przez Dark Horse Comics. Jak zaczyna się cała ta historia? Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Siedmioro z nich adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeves, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz, na wieść o śmierci Hargreeves’a, sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt.

,,The Umbrella Academy" 2

Tym razem twórcy The Umbrella Academy biorą na warsztat drugi tom komiksu Gerarda Waya i Gabriela Bá. Od samego początku emocje nie będą cię opuszczać, bo tak jak mocnym akcentem zakończył się pierwszy sezon, tak drugi rozpoczyna się bardzo podobnie. Z apokalipsy w 2019 roku bohaterowie przenoszą się do lat 60. XX wieku, dzięki Piątce (Aidan Gallagher) - najstarszemu, ale fizycznie najmłodszemu członkowi tej specyficznej rodziny. Jednak rodzeństwo Hargreeves nie byłoby sobą, gdyby choć raz wszystko poszło zgodnie z planem. Każde z nich przenosi się co prawda do Dallas, ale rok ich lądowania się różni, co daje poszczególnym bohaterom czas na rozwinięcie swojej historii i nowy, mniej lub bardziej udany początek. Wygląda na to, że Piątka musi jeszcze bardzo popracować nad swoimi umiejętnościami podróży w czasie, bo Klaus (Robert Sheehan) i Ben (Justin H. Min) lądują w 1960 roku, Allison (Emmy Raver-Lampman) przybywa w 1961 r., Luther (Tom Hopper) pojawia się w 1962 roku, Diego (David Castañeda) przybywa 1 września 1963 roku, a Vanya pojawia się 12 października 1963 roku. Piątka zaś przybywa do miasta 25 listopada 1963 roku, trzy dni po zamachu na Kennedy’ego. Morderstwo prezydenta odgrywać będzie w 2. sezonie bardzo ważną rolę, choć i tak najważniejsza będzie próba powstrzymania apokalipsy. Nie tej z 2019 roku, tylko nowej, bo tam gdzie rodzinka się pojawia, tam możemy być pewni serii nieszczęść.

,,The Umbrella Academy" 3: kiedy?

Jakiś czas temu na instagramowym profilu Aidana Gallaghera (serialowej Piątki) pojawił się wpis, w którym aktor zachwyca się miastem Toronto, w którym kręcono 2. sezon The Umbrella Academy. Nie byłoby w tym wpisie nic szczególnego, gdyby nie to, że aktor dodał, że już nie może się doczekać powrotu tam na 3. sezon. Post został szybko zmodyfikowany, a wzmianka o kolejnej serii usunięta. Czy oznacza to, że The Umbrella Academy 3 rzeczywiście powstanie? Na razie ciężko spekulować na podstawie samego wpisu Aidana Gallaghera. Zatem nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne informacje. Aczkolwiek zakończenie sezonu 2. wskazuje na to, że prawdopodobieństwo powstania kolejnej części jest ogromne! Poza tym serial bardzo szybko okazał się ogromnym sukcesem, a na kolejne odcinki wyczekiwały dziesiątki fanów - producenci nie mogą zmarnować tak wielkiego potencjału!