Wyprzedaż zeszytów szkolnych: nauka języka polskiego i matematyki będzie jeszcze przyjemniejsza!

Zeszyt zeszytowi nierówny - wyróżniamy te w kratkę, w pojedynczą lub podwójną linię, w kropki, a nawet całkowicie gładkie. A które z nich przydadzą ci się w nowym roku szkolnym? Trwa wyprzedaż zeszytów szkolnych - wybierz najlepsze!

Wyprzedaż zeszytów matematyka

Wyprzedaż zeszytów szkolnychWyprzedaż zeszytów szkolnych Fot. Pexels

Kompletując szkolną wyprawkę powinnaś kierować się ogólnie przyjętymi standardami. Oczywiście do języka polskiego należy wybrać zeszyt w linię. Z kolei do matematyki - w kratkę. To jest podstawowa zasada. Jeżeli chodzi pozostałe przedmioty, wszystko zależy od preferencji dziecka. Chyba że nauczyciel sobie zażyczy konkretnego rodzaju zeszytu. Zeszyty, które są pozbawione linii i kratki, zazwyczaj nazywane są gładkimi. Przeznaczone są do lekcji techniki oraz plastyki. Na takich przedmiotach zwykle dużo się nie pisze. W zeszytach fajne jest to, że możesz wybierać spośród mnóstwa najróżniejszych okładek. W zwierzęta, we wzory geometryczne, z motywem z bajek - opcji jest naprawdę wiele!

Wyprzedaż zeszytów język polski

Zeszyty szkolne są przygotowane do tego, aby zapełnił je uczeń. Nie oznacza to jednak wcale, że ich rodzaj nie ma znaczenia. W młodszych klasach szkoły podstawowej najczęściej kupuje się zeszyty w trzy linie. Na ich kartkach zwykle nie można zapisać imponującej ilości informacji, jednak pozwalają ćwiczyć sztukę ładnego pisania. Korzystanie z nich sprawia, że można doskonalić zarówno kształt kolejnych liter, jak i połączenia między nimi. Linie są przy tym dość duże, co sprawia, że nawet osoby uczące się dopiero czytania nie mają problemu z rozszyfrowaniem powstających w ten sposób zapisów. Zwykle już w drugiej klasie szkoły podstawowej odchodzi się jednak od trzech linii na rzecz jednej. Zeszyty w linie mają od 32 do 96 stron, jeśli więc uczeń pisze dość zwięźle, jeden może służyć mu przez cały rok.

Wyprzedaż zeszytów szkolnych

Wyprzedaż zeszytów szkolnychWyprzedaż zeszytów szkolnych Fot. Pexels

Gruba czy cienka okładka, zeszyt kołowy czy klasyczny? Przyznajemy, wybór jest bardzo trudny! Ale dzięki temu, że masz w czym wybierać, z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego czy to dla siebie, czy dla swoich pociech. Z okazji zbliżającego się roku szkolnego trwa wyprzedaż zeszytów szkolnych: do matematyki, języka polskiego i innych przedmiotów. Oczywiście oprócz oczywistego "wypełnienia" zeszytu (kratka, linie), masz do wyboru także kropki, zupełnie gładkie kartki lub zeszyt z pięciolinią - aczkolwiek ten przeznaczony jest tylko i wyłącznie do zajęć muzycznych. Designerskie zeszyty sprawią, że nauka będzie jeszcze przyjemniejsza niż dotychczas! Wybieraj spośród kolorowych okładek błyszczących, matowych, a nawet drewnianych. Możesz do każdego przedmiotu wybrać inny zeszyt lub kupić wszystkie takie same i stworzyć komplet! Pamiętaj, wyprzedaż zeszytów szkolnych trwa.

Więcej o: