Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca białą koszulą na rodzinnym zdjęciu. Uwagę fanek zwrócił też jej przystojny brat

Małgorzata Rozenek-Majdan z okazji wczorajszego Dnia Matki opublikowała zdjęcie ze swoimi bliskimi na Instagramie. Fanki prezenterki zwróciły uwagę na urodę jej brata, który jak sama przyznała do złudzenia przypomina jednego z hollywoodzkich aktorów. Naszą uwagę przykuła też jej biała, długa koszula. To ponadczasowy model!

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca swoją koszulą

Białe koszule przydadzą się zawsze, dlatego warto mieć w swojej szafie przynajmniej jeden, taki model. Dzięki nim stworzymy look do pracy, na randkę czy spotkanie ze znajomymi. Małgorzata Rozenek-Majdan na najnowszym, rodzinnym zdjęciu, które pojawiło się na Instagramie, pozuje w prostym modelu o fasonie tuniki. Produkt wyróżniają guziki z pereł, nadając koszuli eleganckiego charakteru. Niestety nie wiadomo na jaką markę zdecydowała się prezenterka, jednak białe koszule możemy obecnie znaleźć niemal w każdej sieciówce. Prezenterka swoją stylizację dopełniła skromną fryzurą i delikatnym makijażem, co zachwyciło jej fanki. 

Brat Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie prezentuje swoich rodziców w mediach społecznościowych, dlatego jej fani zdążyli już ich poznać. Zaskoczeniem na zdjęciu był jednak widok brata gwiazdy, który rzadko pojawia się u boku siostry w sieci. Michał Kostrzewski jest o pięć lat starszy od swojej siostry. Na fotografii opublikowanej na Instagramie, fanki „Perfekcyjnej Pani Domu” zwróciły uwagę na jego nieprzeciętną urodę.

Ale masz przystojnego brata ??
zazdroszczę rodzinki ?? zwłaszcza... brata ????
Jaki piękny mężczyzna ???????????? Małgosia wolny ?

Pod zdjęciami z bratem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Prezenterka zdradziła, że Misha, jak mówi na swojego brata, jest szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci. Żona Radosława Majdana poświęciła mu nawet osobny post porównując go m.in. do Toma Cruise.

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje urodziny syna

W weekend odbyły się urodziny młodszego syna prezenterki Tadeusza, którego ojcem jest znany aktor Jacek Rozenek. Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcia całej rodziny zdradzając przy tym motyw przewodni imprezy. Jubilat zażyczył sobie urodziny w stylu japońskim, dlatego nie mogło zabraknąć odpowiednich kostiumów, tortu i dekoracji. „Perfekcyjna Pani Domu” tym razem odegrała rolę gejszy. Musimy przyznać, że mama chłopca, mimo zaawansowanej ciąży, stanęła na wysokości zadania spełniając marzenie synka!