Marcelina Zawadzka zdardziła jakiego serum używa. To kosmetyk znanej marki. Kupicie go z rabatem 25% taniej!

Marcelina Zawadzka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym trzyma w dłoni słoiczek z serum na noc marki Estee Lauder. Gwiazda opowiedziała dlaczego warto go używać, a przy okazji podzieliła się kodem rabatowym na kosmetyki tej marki.

Marcelina Zawadzka podzieliła się zniżką na kosmetyki Estee Lauder

Marcelina Zawadzka na Instagramie zdradziła sekret swojej pielęgnacji. Jednym z najważniejszych elementów jej domowego SPA jest wieczorna pielęgnacja. Gwiazda przyznała, że uwielbia mocno nawilżające kremy, maki i sera, które zostawiają na skórze film, dzięki którym skora nie traci wody. Marcelina zwraca uwagę na to, by kosmetyki do pielęgnacji nawilżały i regenerowały. Na stories byłej Miss Polski możecie poznać więcej kosmetycznych hitów Marceliny. Kosmetyki Estee Lauder jeszcze przez 3 dni możecie kupić z rabatem -25%. Wystarczy, że zrobicie zakupy na oficjalnej stronie marki i użyjecie kodu MARCELINA25. Kosmetyk ze zdjęcia to Advanced Night Repair Intense Reset Concentrate, który rozjaśnia, wygładza, zapewnia skórze nawilżenie przez cała dobę. Cena regularna serum to 350 zł.

Które kosmetyki Estee Lauder warto kupić?

Podkład Estee Lauder Double Wear zyskał miano kultowego. Uwielbiają go kobiety i makijażystki na całym świecie. Ten podkład ma świetne krycie, nie świeci się, matowi skórę i wygląda nieskazitelnie przez 24 godziny. Cena regularna podkładu to 189 zł., Dodatkowo do 23 maja przy zakupie podkładu otrzymasz gratis puder o wartości 219 zł! 

Estee Lauder Resilience Multi-Effect Night Tri-Peptide Face and Neck Creme. Ten produkt przyciągnął naszą uwagę ze względu na skład. Peptydy na skórze wywołują efekt podobny do działania botoksu. Trzy uzupełniające się peptydy, wybrane z myślą o zwiększeniu tempa wewnętrznej produkcji kolagenu i efektywności jej naturalnych mechanizmów odbudowy podczas snu. Najnowszej generacji potrójna technologia pomaga również skórze zwiększyć jej naturalne zdolności do produkcji fibronektyny – białka, które wspólnie z kolagenem wspomaga podbudowę skóry, ujędrniając ją i napinając. Indywidualnie każdy z peptydów wspiera wytwarzanie zarówno kolagenu jak i fibronektyny, wspólnie natomiast działają znacznie skuteczniej, co przekłada się na znacznie lepsze efekty.