Moda 2020 na tęczowe paznokcie! Zainspiruj się pięknym, wiosennym wzorem

Wiosna i lato to idealny czas na tęczowe paznokcie. Raduj się wraz z naturą i postaw na kolorowy, radosny manicure. Te wzory i kolory wyglądają pięknie! Sprawdź najładniejsze tęczowe paznokcie i zobacz jak świetnie pasują do kilku stylizacji!

Nie masz pomysłu na nowe paznokcie? Dopadła cię nuda? Mamy dla ciebie trend, który przełamuje schematy - tęczowe paznokcie 2020. Wyglądają wesoło, są odważne, oryginalne i przede wszystkim różnokolorowe. Pasują do sezonu, do budzącej się życia natury i wielu naturalnych barw, które rozkwitają na naszych oczach. To na pewno dobry wybór na wiosnę i lato 2020.

Tęczowe paznokcie - trend 2020 

Kto z nas nie lubi kolorów? W modzie zniesiono już wszelkie granice i można ze sobą zestawiać każde barwy, oczywiście z lepszym i gorszym rezultatem. W każdym sezonie na topie są inne, w tym roku prym wiodą pastelowe i neonowe kolory, które dotarły również do paznokci. Ale po co ograniczać się do jednego koloru, skoro można mieć na swoich paznokciach wszystkie przepiękne odcienie tęczy? Tęczowy manicure staje się coraz bardziej popularny. I nie myśl, że jest on tandetny! Widujemy go na światowych pokazach mody i na najlepszych profilach fashionistek na Instagramie. 

Tęczowe paznokcieTęczowe paznokcie fot. Matteo Scarpellini/ Imaxtree

Paznokcie - tęczowe kropki i wzory

Najbardziej klasyczny tęczowy manicure to taki, w którym każdy paznokieć pokryty jest mnóstwem kolorów. W tym sezonie modne paznokcie to też wersje w różnokolorowe kropki. Wyglądają cudownie! Ciapki często mają różną wielkość, co daje jeszcze lepsze efekty. Z łatwością takie paznokcie wykonasz w domu! 

Świetnie są też kolorowe paznokcie w przeróżne wzory, na przykład w wymyśle, abstrakcyjne printy! Przywodzą na myśl szalone lata 70., wiosnę i bohemę. Jeśli lubisz artystyczne, nietuzinkowe paznokcie polecamy ci właśnie taką odmianę tęczowych paznokci na wiosnę i lato 2020.

Tęczowe paznokcieTęczowe paznokcie fot. Matteo Scarpellini/ Imaxtree

Każdy w innym kolorze

Wśród paznokciowych trendów 2020, zauważyliśmy też modę na tęczowe paznokcie, w którym każdy z nich pomalowany jest na inny kolor. Efekty takiego oryginalnego malowania są rewelacyjne! To też łatwy manicure do powtórzenia w domu. Takie tęczowe paznokcie pięknie będą wyglądały wiosną i latem, szczególnie do wakacyjnych i plażowych stylizacji! 

Tęczowe paznokcieTęczowe paznokcie fot. Matteo Scarpellini/ Imaxtree

Tęczowe paznokcie a stylizacje 

Do jakich stylizacji dobrać tęczowe paznokcie?

Kolorowy manicure wygląda cudownie do total looków w jednym kolorze (nie ważne w jakim jest). Możesz też dobrać do nich ubrania we wzory np. delikatne kwiatki lub paski. Tęczowe paznokcie pasują również do lekkich letnich materiałów - lnu, bawełny, koronki i innych zwiewnych tkanin. Najlepsze podkreślenie tęczowym paznokciom zapewniają jednak białe ubrania. Przy nich najłatwiej dostrzec ich piękno. Dobrze wyglądają też do pastelowych odcieni,a do kostiumu kąpielowego będą prezentowały się wprost genialnie, więc masz w czym wybierać!  

Tęczowe paznokcieTęczowe paznokcie fot. shutterstock

Zobacz też inne modne paznokcie 2020.

Więcej o: