Kasia Cichopek relaksuje się na huśtawce w pieknej, jedwabnej sukience marki Jenesqua. Cena zaskakuje!

Kasia Cichopek opublkowała na Instagramie na huśtawce z książką. Naszą uwagę przykuła śliczna sukienka, którą aktorka ma na sobie - to kreacja marki Jenesequa. Sprawdziłyśmy ile kosztuje!

Katarzyna Cichopek zachwyca w sukience marki Jenesqua

Kasia Cichopek czas wolny spędza w sielankowym, wiejskim klimacie. Na zdjęciu, które ostatnio opublikowała na Instagramie widzimy ją uśmiechniętą i zrelaksowaną na huśtawce z książką w ręku. Rozbawił nas opis "Schowałam się z książką, ale i tak mnie znaleźli" i komentarz męża Kasi - Marcina Hakiela: "I will always find U babe". Widać, że para nadal jest w sobie szalenie zakochana. Naszą szczególną uwagę przykuła jednak piękna sukienka, którą Katarzyna Cichopek ubrała. Jest to jedwabna sukienka Londres marki Jenesequa. Kupicie ją w oficjalnym sklepie internetowym marki lub w sklepie Moliera2 w cenie 1490 zł. Zostały dostępne rozmiary S, M i L. Gwiazda kremową sukienkę w czarne plamki o kroju szmizjerki połączyła z żółtymi, pastelowymi tenisówkami, dzięki czemu cała stylizacja nabrała sportowego charakteru. 

Sposób na piękny wygląd Kasi Cichopek

Zastanawiacie się, jak to jest, że Kasia Cichopek pięknie wygląda nawet owinięta błękitnym ręcznikiem? Zauważyłyśmy, że na każdy zdjęciu gwiazda zachwyca szczerym, białym uśmiechem. Aktorka sama przyznaje, że najlepszym sposobem na piękny wygląd i poprawę humoru sobie i innym jest piękny, śnieżnobiały uśmiech. Katarzyna Cichopek dba o higienę zębów z marką Blend-a-med. Odpowiednia higiena jamy ustnej często jest pomijana, w porównaniu do pielęgnacji twarzy przeznaczamy na nią bardzo mało czasu. Jeśli chcecie zachwycać promiennym uśmiechem, jak Kasia - postawcie na zdrowe, białe zęby. 

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Fot. Instagram: @Katarzynacichopek

Taniec online z Kasia Cichopek i Marcinem Hakielem

Jeśli macie ochotę na trochę ruchu, ale nie wiecie, czy wolicie bieganie, cardio, czy jogę, to może taniec jest tym czego szukasz? Kasia i Marcin prowadzą zajęcia online na stronie Tanieconline . Możecie tam wykupić pakiety dla dzieci i dorosłych już od 29 zł. Możecie się nauczyć tańczyć m.in. Cha-Cha, Sambę, Salsę, Jive, Sexy Dance, Highheels Commercial. Jeśli wcześniej nie miałaś okazji nauczyć się tańca, może właśnie teraz jest ku temu najlepsza okazja. Możesz to zrobić w swoim domu! 

Więcej o: