Podwójne wydanie "Avanti" już w sprzedaży!

Najnowsze "Avanti" to podwójne wydanie miesięcznika, w którym czytelnicy zamawiający ten numer online, znajdą wyjątkowe prezenty - kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i włosów. Majowo-czerwcowe numery "Avanti" oraz "Logo" to ostatnie numery magazynów, wydawane standardowym, comiesięcznym cyklu wydawniczym.

Tematem przewodnim najnowszego wydania „Avanti” są kolory – te najmodniejsze na wiosnę i lato to soczyste, nasycone, energetyczne barwy w zaskakujących połączeniach. W numerze nie zabraknie również tych stonowanych i pastelowych barw, dla tych, którzy niekoniecznie czują się dobrze w mocnych kolorach. Stylistyki „Avanti” poradzą jak łączyć kolory z pozoru niepasujące do siebie barwy, aby wyglądać dobrze w każdej kreacji.

W numerze nie zabraknie również m.in. prezentacji modnych sukienek na lato – najwięcej modeli ma drapowania, marszczenia, falbany i podkreśloną talię, oraz rękawy o szerokim kroju. Wybrałyśmy najciekawsze i różnorodne fasony na nowy sezon.

Ponadto przegląd butów z kwadratowymi noskami – model zwany ,,square toe’’ od roku nie wychodzi z mody. Supermocny trend jest łaskawy dla naszych stóp w przypadku modeli zakrytych. Nasze stylistki wybrały modele z myślą o wiośnie, w żywych kolorach i na przeróżnych obcasach.

Prócz tego w „Avanti” znajdziecie m.in.: najświeższy przegląd trendów z wybiegów mody, zestawienie pięknej bielizny w bieli, 3 sposoby na t-shirt z bufkami. W numerze prezentujemy również polskie marki, które wspierają walkę z koronawirusem,

W numerze nie zabraknie również najnowszych trendów w makijażu, testów kremo-żeli, porad jak dbać o szyję i dekolt oraz na jakie zabiegi pielęgnacyjne zwrócić uwagę.

Zostań w domu i zamów najnowsze wydanie „Avanti” w darmowej dostawie pod wskazany adres – a w prezencie, do każdej przesyłki dołączamy kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i włosów. Szczegóły na Prenumerata24.pl.