Barbara Kurdej-Szatan w słonecznym bikini na lato!

Barbara Kurdej-Szatan na swoim Instagramie zamieściła wesołe, letnie zdjęcie z wakacji w pięknym bikini! Fani są zachwyceni fotografią i figurą aktorki! Sprawdź cudowny wakacyjny look!

Barbara Kurdej-Szatan w wakacyjnym bikini

Barbara Kurdej-Szatan uwielbiana przez Polaków aktorka, piosenkarka i prezenterka zaskoczyła swoich fanów wstawiając na Instagram wakacyjne zdjęcie! Ma na nim modne bikini w odcieniu baby blue z pięknymi roślinnymi motywami i frędzlami. Paznokcie pomalowała na ten sam kolor co kostium. Do stylizacji dodała piękną srebrną biżuterię - zawsze świetnie wyglądają liczne pierścionki na dłoniach. A jej świeży, letni look dopełniły supermodne okulary przeciwsłoneczne z podwójną belką! Trzeba przyznać, że gwiazda prezentuje się świetnie. Na zdjęciu widać jej piękną wysportowaną sylwetkę. Fani są zachwyceni, komentują post:

Teraz to przesadziłaś pięknie Woow
Śliczna
Perfekt Beauty

Barbara Kurdej-Szatan w swoim poście przyznaje, że tęskni już za wakacjami i chciałaby już gdzieś wyjechać: 

Ja chce gdzieś wyjechać ! pozwiedzać !!!

To samo czują jej fani. Marzą o wycieczkach i wyjazdach do ciepłych krajów i nad morze.

Barbara Kurdej-Szatan i projekty społeczne

Prezenterka udziela się w wielu szlachetnych inicjatywach. Brała ostatnio udział w akcji Łączy nas pamięć, która co roku upamiętnia powstanie w getcie warszawskim. Barbara Kurdej-Szatan wspiera też Szlachetną Paczkę i czyta dzieciom w projekcie #PRZERWANABAJKĘ, a ostatnio podziwialiśmy ją w bluzie Patriotic Lady. Gwiazda współtworzyła z niedawno marką kolekcję Patriotic Lady x Basia Kurdej-Szatan. Wspólnie zaprojektowali przepiękną bluzę „We are in this together”, z której cały dochód przeznaczony jest na wsparcie medyków. Podziwiamy i miło nam oglądać udział gwiazdy w takich pięknym społecznych projektach.

Więcej o: