Basia Kurdej-Szatan w bluzie marki Patriotic Lady wspiera służbę zdrowia w walce z koronawirusem

Wiele polskich gwiazd i marek podkreśla, jak wiele zawdzięczamy medykom w tym trudnym czasie. Niektórzy organizują wyprzedaż szafy z czego cały zysk przekazywany jest na walkę z koronawirusem i pomoc dla służb medycznych. Barbara Kurdej-Szatan zamieściła na Instagramie zdjęcie w bluzie polskiej marki Patriotic Lady i zacheca do jej kupna, gdyż cały dochód zostanie przeznaczony na produkty dla personelu medycznego.

Basia Kurdej-Szatan w bluzie Patriotic Lady

Basia Kurdej-Szatan zamieściła na Instagramie zdjęcie. Jak większość Polaków - celebryci także najchętniej wybierają teraz wygodne dresowe spodnie i bluzy. Bluza w ziemistym kolorze aktorki nie jest jednak przypadkowym wyborem. Aktorka wybrała bluzę marki Patriotic Lady, z którą jest związana - współtworzyła kolekcję Patriotic Lady x Basia Kurdej-Szatan i pochwaliła się tym samym ich nowym wspólnym projektem. Bluza "We are in this together" z nadrukiem kuli ziemskiej w koronie to wyjątkowy produkt marki - kupując właśnie te bluzę macie pewność, że cały dochód zostanie przeznaczony na produkty dla medyków! W końcu i tak większość z nas kupuje teraz wygodne dresowe ubrania - wiec czemu nie piękną bluzę z koroną od Patriotic Lady! Cena bluzy "We are in this together" to 199 zł. Znajdziecie ją w sklepie internetowym

Marka Patriotic Lady dla medyków

Marka Patriotic Lady postanowiła wesprzeć służby medyczne w walce z koronawirusem. Zaprojektowała bluzę w kolorze ziemi z nadrukiem naszej planety w koronie z napisem "We are in this together". Kupując właśnie tę konkretną bluzę wspierasz polskie służby medyczne. W ofercie polskiej marki znajdziecie casualowe ubrania na co dzień - kolorowe bluzy z nadrukami i napisami, T-shirty i mnóstwo oryginalnych, modowych propozycji z wysokiej jakości materiałów znajdziecie w ich sklepie internetowym. Markę już pokochały gwiazdy, a swoją własną kolekcją może poszczycić się właśnie Barbara Kurdej-Szatan!