Nowa kolekcja Diverse ECO. Zrównoważone metody produkcji, czyli słuszny modowy wybór

Coraz więcej marek odzieżowych dba, aby ich ubrania tworzone były za pomocą zrównoważonych metod produkcji. Taka też jest nowa kolekcja Diverse ECO. Uniwersalne części garderoby, które są eco friendly? Jesteśmy na tak!

Marka Diverse, a moda

Marka Diverse powstała w 1993 roku w Gdańsku. Na jej ofertę składa się odzież damska i męska. Nie brakuje też modnych akcesoriów, takich jak torby, plecaki czy buty. Są obecni w ponad 270 sklepach w całej Polsce! Oczywiście mają także sklep internetowy, więc przesyłka jest w stanie dotrzeć prosto pod twoje drzwi. Diverse szyje ubrania dla ludzi pełnych pasji, aktywnych, którzy lubią modę! Dodatkowo angażuje się w działania, które promują aktywny sposób spędzania wolnego czasu. Niejednokrotnie wyróżniania prestiżowymi tytułami, stale stara się wpływać nie tylko na modę, ale także sprawiać, by była ona ekologiczna!

Kolekcja Eco od Diverse

Biały T-shirt i jeansy to podstawa wielu stylizacji zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Każda  nas ma te dwa elementy garderoby w swojej szafie. Nie bez powodu, ponieważ ten zestaw jest uniwersalny i wygodny. Każda popularna sieciówka ma je w swojej ofercie. A co, jeżeli dodatkowo są eco friendy? To już podwójny sukces! Właśnie taka jest nowa kolekcja Diverse ECO. T-shirty wykonano z organicznej bawełny, którą pozyskano w bezpieczny sposób dla środowiska. Są bezpieczne dla naszej skóry i hipoalergiczne.

 

Diverse Eco, czyli modnie i ekologicznie

Jakie perełki przygotowała dla nas marka Diverse? To absolutne must-have każdej szafy! W kolekcji znajdziemy wiosennych ulubieńców m.in. kurtki jeansowe. Tę modną część garderoby możesz nosić do wielu stylizacji. Świetnie pasuje do sukienki maxi, ulubionych czarnych jeansów czy nawet plisowanej spódnicy. Z jej pomocą stworzysz także jeansowy total look, który jest trendem 2020 roku! Ta propozycja to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Możecie skorzystać z aktualnej promocji i zakupić ją za 119 złotych. Poza jeansową kurtką Diverse stworzyło także w tej serii jeansy, spódnicę oraz bawełniane koszulki. T-shirty są wykonane z najwyższej jakości organicznej bawełny, pozyskiwanej w ekologiczny i bezpieczny dla środowiska sposób

Zrównoważona moda eko od Diverse

Coraz więcej marek stara się działać na zasadzie społecznej odpowiedzialności biznesu. Oznacza to, że marki poza pozytywnym wpływem na otaczające je środowisko, starają się także zmniejszać wpływ negatywny. Ekologiczne kolekcje, czyli zrównoważone metody produkcji to znak, że zaczynamy działać odpowiedzialnie i dbamy o środowisko. Wszystkie ubrania z  nowej kolekcji Diverse powstały  w procesie opartym o zrównoważone metody produkcji. Składa się ona w większości z poliestru pochodzącego z odzysku, a wykorzystana w nich rzędza skonstruowana jest z przetworzonych butelek PET. To ciekawy pomysł na wykorzystanie zużytego plastiku do praktycznych celów.

 

Zobacz tę i inne kolekcje na www.diversesystem.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.