Katarzyna Cichopek i jej domowa pielęgnacja skóry twarzy. Aktorka stawia na produkty popularnej marki

Co zrobić z wolnym czasem? Katarzyna Cichopek zaproponowała fanom poświęcenie chwili na własne przyjemności. Pielęgnacja skóry twarzy to jeden z ważniejszych kroków, aby pochwalić się piękną cerą. Aktorka zdradziła, jakich produktów sama do tego używa!

Katarzyna Cichopek zdradza przepis na piękną cerę

Od dawna wiadomo, jak odpowiednia, domowa pielęgnacja skóry twarzy pozytywnie wpływa na jej stan. Katarzyna Cichopek zdradziła właśnie na Instagramie, jakich produktów sama używa. Aktorka jest fanką marki Hello Body i to właśnie z pomocą ich produktów pozwoliła sobie na chwilę relaksu dla swojej cery. W pierwszym kroku gwiazda użyła pianki Coco Fresh, która w sklepie internetowym brandu kosztuje 99,99 zł. Potem artystka zadbała o odpowiedni peeling z Coco PURE. Ten produkt można znaleźć za 119,99 zł. Pamiętajmy, że peeling nie tylko pięknie złuszcza naskórek, ale także dogłębnie oczyszcza nasze pory, a to zapobiega powstawaniu niedoskonałości. Na koniec aktorka nałożyła na twarz maseczkę COCO CLEAR za 119,99 zł. Kosmetyk ma za zadanie nie tylko oczyścić twarz, ale także wspomóc naturalne procesy jej detoksykacji. Domowa pielęgnacja skóry pozwoli nam się wyciszyć i zrelaksować, dlatego warto poświecić przynajmniej raz w tygodniu czas dla siebie.

Pielęgnacja domowa skóry twarzy, szyi i dekoltu

Wiele z nas dbając o swoją skórę twarzy zapomina o swojej szyi, na której najwcześniej widać pierwsze oznaki starzenia się skóry. Podczas nakładania ulubionego kremu nie pomijajmy tej części ciała, a z pewnością odwdzięczy nam się pięknym wyglądem przez bardzo długi czas. Domowa pielęgnacja skóry pod oczami to kolejny krok, który powinien stać się naszą codzienną rutyną. Używajmy do tego kremów, które nie tylko rozświetlą cienie pod oczami, ale także zadbają o jędrność i zapobiegną pierwszym zmarszczkom. Zbliża się lato, a to okazja do eksponowania naszego dekoltu. Zadbajmy więc również szczególnie o tę część naszego ciała!

Katarzyna Cichopek i internetowa szkoła tańca

Mężem aktorki jest tancerz, Marcin Hakiel, który prowadzi też własną akademię tańca. W tym trudnym dla wszystkich czasie rodzina gwiazdy spędza teraz chwile w domu. Para wpadła na pomysł, aby na Instagramie zaprezentować fanom krótkie lekcje tańca dla całej rodziny. Okazało się, że obserwatorzy artystki pokochali ich rodzinne filmiki. Właśnie uruchomiono stronę internetową, na której można wykupić internetowe lekcje tańca nie tylko dla dorosłych, ale także dla par oraz dla dzieci. Katarzyna Cichopek doskonale wie, jak ważny jest ruch, a to doskonała okazja do spędzenia czasu nie tylko na wspólnej zabawie, ale także na nauce, czegoś co z pewnością przyda się każdemu z nas.