KASIA KISS&RICH LIMITED EDITION pielęgnacyjny duet Katarzyny Cichopek od HelloBody

Nowe produkty od HelloBody to dwa innowacyjne produkty, które zadbają o nasze usta w tych zmiennych, jesiennych warunkach. Nawilżenie i złuszczenie to dwa podstawowe kroki w pielęgnacji ust. Poznajcie produkty stworzone przez Katarzynę Cichopek!

Katarzyna Cichopek i HelloBody

Znana aktorka chętnie angażuje się w różnego rodzaju projekty. Gwiazda już wcześniej promowała produkty od HelloBody udostępniając swoim fanom atrakcyjne rabaty na zestawy bądź konkretne produkty marki. Tym razem zdecydowała się na współpracę z HelloBody, której owocem są dwa produkty do ust. Ogromną zaletą kosmetyków jest ich skład, którym niewiele kosmetyków może się pochwalić. Peeling i balsam KASIA KISS&RICH to produkty, które nie tylko przygotują usta do dalszej pielęgnacji, ale także je doskonale nawilżą. Produkty dostaniecie obecnie w promocyjnej cenie za 119,99 zł.

Peeling do ust KASIA KISS Katarzyny Cichopek

Peeling zawiera naturalne drobinki organicznego cukru, który cechuje się naturalnymi właściwościami złuszczającymi. Wzbogacenie masłem shea i organicznym olejem z nasion dzikiej róży pomaga w utrzymaniu pięknych i zdrowych ust. Dzięki tym produktom usta są gładkie, a szminki lub błyszczyki, którymi pomalujemy usta dłużej się na nich utrzymują. Aby efekt był zadowalający należy stosować 1-2 razy w tygodniu. Składa się w 96.3% ze składników pochodzenia naturalnego, co w obecnych czasach jest bardzo ważne i wpływa na decyzję konsumentek.

Balsam do ust KASIA RICH od Katarzyny Cichopek i HelloBody

To odżywczy balsam do ust, który nie tylko zregeneruje usta, ale również je odpowiednio nawilży. Idealnie sprawdzi się przy codziennym stosowaniu. W jego składzie znajdziemy: oliwie z oliwek, olej kokosowy i organiczny olej z nasion dzikiej róży, a także masło karité. Jego formuła składa się w 100% składników pochodzenia naturalnego. Po jego zastosowaniu usta będą również idealnie wygładzone. Ulubiony zapach kwiatów Katarzyny Cichopek sprawi, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo.