Selena Gomez założyła własną markę kosmetyczną Rare Beauty. Produkty będzie można kupić w popularnej drogerii

Selena Gomez to popularna, młoda piosenkarka, aktorka, a także producentka filmowa. Jej kariera ciągle się rozwija, a na początku lutego ogłosiła powstanie własnej marki kosmetycznej Rare Beauty. Jakie jest motto brandu i kiedy oraz gdzie można będzie kupić te kosmetyki?

Selena Gomez i jej marka kosmetyczna Rare Beauty

Na początku lutego 2020 roku Selena Gomez na Instagramie ogłosiła powstanie własnej marki kosmetycznej. Do posta dołączyła filmik, na którym można zobaczyć jak wygląda praca nad produktami, w których brała udział oczywiście sama piosenkarka. Rare Beauty, bo taka jest nazwa brandu, będzie miała w ofercie kosmetyki zarówno pielęgnacyjne, jak i kolorowe, do makijażu. Niektóre z nich można zobaczyć na tym krótkim video. Powstanie marki Seleny Gomez to świetna wiadomość dla fanek tej amerykańskiej gwiazdy, których także w Polsce ma niemało. Piosenkarka zresztą zaprasza swoich miłośników do współtworzenia tego brandu.

Rare Beauty - kiedy ruszy sprzedaż?

Nie ma jeszcze zbyt wielu informacji na temat tego co konkretnie znajdziemy w ofercie marki Seleny Gomez ani kiedy dokładnie można spodziewać się produktów w Polsce. Wiadomo natomiast, że do kupienia będą dostępne tylko w drogeriach Sephora. Amerykanki będą mogły nabyć produkty jako pierwsze i to już latem 2020 roku. Osoby z innych krajów, także z Polski, poczekają trochę dłużej - prawdopodobnie aż do 2021 roku. 

Rare Beauty - motto marki

Selena Gomez podgrzewa atmosferę tego oczekiwania za pomocą swoich zdjęć oraz relacji na Instagram Stories. Piosenkarka ogłosiła już motto brandu:

You are not defined by a photo, a like or a comment

W tłumaczeniu oznacza to: "Nie jesteś zdefiniowana przez swoje zdjęcie, lajk lub komentarz". To wyraźne odniesienie do otaczających nas zewsząd mediów społecznościowych, w których wszyscy jesteśmy oceniani, często według schematycznych wzorców. Myślą przewodnią marki jest postawienie na akceptację samego siebie, ze wszystkimi naszymi niedoskonałościami. Nazwa brandu Rare Beauty nawiązuje natomiast do tego, że każdy jest niepowtarzalny i nie warto podążać za oczekiwaniami, które są często niemożliwe do spełnienia.

Więcej o: