Wiktoria G±siewska postawiła na czarny total look i buty Calvina Kleina z dżetami. Tak wybrała się do Nowego Jorku

Wiktoria G±siewska wyleciała wczoraj do Nowego Jorku na wielkie wydarzenie w branży mody. Na Instagramie prezentuje swój "bilet lotniczy", a fani pytaj± o jej czarne botki z dżetami. Pochodz± ona z kolekcji Calvina Kleina. Znamy ich cenę!

Wiktoria G±siewska w botkach z dżetami Calvin Klein Jeans

Wiktoria G±siewska wstawiła na Instagram zdjęcie zrobione przed wylotem do Nowego Jorku. Zwracaj± uwagę jej spersonalizowana bluza oraz walizka, które zostały wykonane specjalnie na ten wyjazd. Internauci zwrócili uwagę także na jej botki ze srebrnymi dżetami. To do¶ć klasyczny model, ale dzięki zdobieniom przy obcasach i podeszwie nabieraj± rockowego charakteru. Wiktoria G±siewska zdradziła, że to marka Calvin Klein. Pochodz± z linii Calvin Klein Jeans i ta nazwa jest umieszczona tuż przy podeszwie. Można je znaleĽć w sprzedaży online. Obecnie s± w promocji i w showroom.com kosztuj± 639 zamiast 989 zł. S± jednak dostępne już tylko w rozmiarze 35. W sprzedaży s± również w wersje w kolorach bordo oraz białym - w wielu rozmiarach. Czarne botki s± najbardziej uniwersalne, a ten model, dzięki niewysokiemu obcasowi, na pewno jest niezwykle wygodny. 

Czarny total look aktorki

Czarny total look zawsze jest w modzie. To ponadczasowy i, co ważne, wyszczuplaj±cy kolor. Wiktoria G±siewska do luĽnej bluzy z kapturem założyła bardzo dopasowane czarne jeansy. Taki zestaw sprawdzi się na spacer, luĽne spotkanie ze znajomymi i wyj¶cie na miasto. Młoda aktorka ¶wietnie się prezentuje, co przyznało wielu jej fanów w komentarzach pod zdjęciem. Pochwalili jej szczupł± figurę, a niektórzy zauważyli, że G±siewska zeszczuplała.

Wiktoria G±siewska jedzie na Fashion Week w Nowym Jorku

Przed Wiktori± G±siewsk± wielka przygoda życia! Młoda aktorka wybrała się na New York Fashion Week, czyli coroczne, największe wydarzenie modowe. G±siewska pojechała tam razem z amerykańsk± mark± kosmetyczn± TRESemme. Na tę wielk± imprezę wybiera się również Marcelina Zawadzka, która skomentowała post Wiktorii:

Widzimy sieeee<3 ale się cieszę!!!

Aktorka zapowiada, że będzie wstawiać dużo zdjęć, i zapewne też filmików, z jej wyjazdu, z samego pokazu, ale też ze zwiedzania Nowego Jorku.

Więcej o:
Skomentuj:
Wiktoria G±siewska postawiła na czarny total look i buty Calvina Kleina z dżetami. Tak wybrała się do Nowego Jorku
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX