Wiktoria Gąsiewska postawiła na czarny total look i buty Calvina Kleina z dżetami. Tak wybrała się do Nowego Jorku

Wiktoria Gąsiewska wyleciała wczoraj do Nowego Jorku na wielkie wydarzenie w branży mody. Na Instagramie prezentuje swój "bilet lotniczy", a fani pytają o jej czarne botki z dżetami. Pochodzą ona z kolekcji Calvina Kleina. Znamy ich cenę!

Wiktoria Gąsiewska w botkach z dżetami Calvin Klein Jeans

Wiktoria Gąsiewska wstawiła na Instagram zdjęcie zrobione przed wylotem do Nowego Jorku. Zwracają uwagę jej spersonalizowana bluza oraz walizka, które zostały wykonane specjalnie na ten wyjazd. Internauci zwrócili uwagę także na jej botki ze srebrnymi dżetami. To dość klasyczny model, ale dzięki zdobieniom przy obcasach i podeszwie nabierają rockowego charakteru. Wiktoria Gąsiewska zdradziła, że to marka Calvin Klein. Pochodzą z linii Calvin Klein Jeans i ta nazwa jest umieszczona tuż przy podeszwie. Można je znaleźć w sprzedaży online. Obecnie są w promocji i w showroom.com kosztują 639 zamiast 989 zł. Są jednak dostępne już tylko w rozmiarze 35. W sprzedaży są również w wersje w kolorach bordo oraz białym - w wielu rozmiarach. Czarne botki są najbardziej uniwersalne, a ten model, dzięki niewysokiemu obcasowi, na pewno jest niezwykle wygodny. 

Czarny total look aktorki

Czarny total look zawsze jest w modzie. To ponadczasowy i, co ważne, wyszczuplający kolor. Wiktoria Gąsiewska do luźnej bluzy z kapturem założyła bardzo dopasowane czarne jeansy. Taki zestaw sprawdzi się na spacer, luźne spotkanie ze znajomymi i wyjście na miasto. Młoda aktorka świetnie się prezentuje, co przyznało wielu jej fanów w komentarzach pod zdjęciem. Pochwalili jej szczupłą figurę, a niektórzy zauważyli, że Gąsiewska zeszczuplała.

Wiktoria Gąsiewska jedzie na Fashion Week w Nowym Jorku

Przed Wiktorią Gąsiewską wielka przygoda życia! Młoda aktorka wybrała się na New York Fashion Week, czyli coroczne, największe wydarzenie modowe. Gąsiewska pojechała tam razem z amerykańską marką kosmetyczną TRESemme. Na tę wielką imprezę wybiera się również Marcelina Zawadzka, która skomentowała post Wiktorii:

Widzimy sieeee<3 ale się cieszę!!!

Aktorka zapowiada, że będzie wstawiać dużo zdjęć, i zapewne też filmików, z jej wyjazdu, z samego pokazu, ale też ze zwiedzania Nowego Jorku.