Agnieszka Kaczorowska zachwyciła swoją jedwabną, złotą sukienką w programie śniadaniowym

Agnieszka Kaczorowska w pierwszy dzień roku 2020 zawitała do studia jednego z programów śniadaniowych. Zwróciliśmy uwagę na jej elegancką sukienkę w złotym kolorze, która świetnie pasowała do sylwestrowego klimatu. Znamy jej markę oraz cenę!

Agnieszka Kaczorowska w złotej sukience Lamita Organic

Agnieszka Kaczorowska, w tym nowym roku 2020, już ma za sobą pierwszy wywiad w telewizji. Właśnie wczoraj pojawiła się w Pytaniu na Śniadanie. Razem z innymi znanymi osobami, m.in. Edytą Herbuś, wspominała ubiegły rok  i mówiła o swoich planach na nowy. Tak jak zazwyczaj, wyglądała bardzo kobieco, a jej stylizacja była bez zarzutu. Aktorka pojawiła się w złotej sukience polskiej marki Lamita Organic. Kreacja ma piękny połysk, dzięki temu, że wykonana została z jedwabiu, a romantycznego uroku dodaje szyfonowy materiał na rękawach oraz duża falbana w dolnej części. Sukienka aktorki ma kopertowy fason, który pięknie podkreśla talię. Można ją znaleźć w sklepie internetowym marki w cenie 790 zł. Jest dostępna również w kolorach bordowym oraz stalowym niebieskim. 

 

Stylizacja Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska postawiła na połysk w całej swojej stylizacji i jej buty również błyszczą, ale tym razem w srebrnym kolorze. Aktorka wybrała długie kozaki, które w całości widać tylko poprzez prześwitującą, szyfonową falbanę. Srebrne buty dodają tej stylizacja nowoczesnego charakteru i sprawiają, że jest to odważna propozycja. Takie zestawienie sprawdzi się na specjalne wyjścia, np. imprezę ze znajomymi, Sylwestra. Sukienka Kaczorowskiej to również dobra kreacja na wesele i różne uroczyste spotkania rodzinne, ale wtedy lepiej założyć do niej buty na obcasie np. klasyczne szpilki. 

Aktorka i jej nowy projekt na Youtubie

Aktorka na pewno może uznać miniony rok za udany, zarówno jeśli chodzi o życie prywatne jak i zawodowe. To w końcu w 2019 roku przyszła na świat jej córeczka Emilia. Ponadto pod koniec ubiegłego roku aktorka ruszyła z nowym projektem na Youtubie. W odpowiedzi na dobry odzew na jej cykl filmów "Będę mamą", Kaczorowska postanowiła nagrać również serię "Jestem mamą". W nowym cyklu aktorka chce dawać rady głównie dla młodych rodziców. Pierwszy odcinek pojawił się 2 tygodnie temu i poruszył ważny temat pierwszej kąpieli noworodka. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA