Piękne buty ślubne, które najczęsciej wybierają panny młode. W nich zadasz szyku

Agata Zielińska/DZ
19.03.2020 12:00
Buty ślubne

Buty ślubne (Fot. www.isnatgram.com/madelinweddingshoes)

Wybór butów ślubnych jest tak samo ważny i trudny, jak wybór tej jedynej, najpiękniejszej sukni. Jakie powinny być idealne buty ślubne? Mimo obcasów powinny być wygodne, nie obcierać. Muszą być trwałe, przepiękne i najlepiej w dobrej cenie. Wybrałyśmy kilka marek, które jako przyszła Panna Młoda powinnaś znać lub chociaż sprawdzić. Gdzie szukać pięknych butów ślubnych z ozdobami, kryształkami, na niskim i wysokim obcasie? Podpowiadamy!

Buty ślubne na niskim obcasie

Szukasz butów ślubnych na niskim obcasie? Wybór masz naprawdę duży! Jedną z popularnych marek, która oferuje skórzane buty w tanecznym stylu jest polski brand Kotyl. Ich propozycje powinny przypaść do gustu kobietom, które cenią sobie komfort i wygodę, a także świetną jakość w dobrej cenie. Buty ślubne na niskim obcasie, na słupku lub na tzw. klocku kupicie za ok. 200 zł. Buty ślubne marki Kotyl to klasyczne modele, bez ozdób - zdecydowanie dla minimalistek. Dla maksymalistek wybrałyśmy buty ślubne z kryształkami, diamencikami i innymi ozdobami. 

 

Buty ślubne z ozdobami

Szukasz butów ślubnych z kryształkami lub cyrkoniami? Jeśli nie słyszałaś jeszcze o marce Badgley Mischka, to koniecznie musisz nadrobić zaległości - chociażby po to, żeby zobaczyć te ozdoby! Niejedna Panna Młoda marzy o butach tego projektanta, ich koszt to jednak kilkaset złotych. Naszym zdaniem to jedne z piękniejszych butów ślubnych z diamencikami. W ofercie marki znajdziecie też buty ślubne z paskami, buty ślubne z koronką oraz wiele par butów z ozdobami.

 

Buty ślubne na zamówienie

Wiele kobiet nie może znaleźć odpowiednich butów na ślub nie tylko ze względu na ich estetykę, ale także na rozmiar. Buty ślubne są bardzo ważne, w końcu od nich możliwość przetańczenia najważniejszej nocy swojego życia. Jeśli sprawdziłaś już wszystkie stacjonarne sklepy z obuwiem, sprawdź też, gdzie kupisz buty ślubne na zamówienie. Godna polecenia jest też oferta Madeline Wedding Shoes - to sklep z butami znanych marek, które trudno spotkać w Polsce. Ich niepowtarzalny design zapiera dech w piersiach! To mogą być najpiękniejsze buty do tańca, jakie kiedykolwiek widziałaś. W poszukiwaniu inspiracji warto zajrzeć na Instagram sklepu i sprawdzić ich ofertę. Znajdziecie tam piękne buty ślubne klasyczne, z ozdobami, z kryształkami i diamencikami. 

 
Więcej o: