Małgorzata Socha w czarnym swetrze hiszpańskiej marki Balenciaga

Małgorzata Socha proponuje książkę, która według niej spodoba się każdemu mężczyźnie, dlatego to dobry prezent pod choinkę. My zwróciliśmy uwagę na jej sweter bardzo popularnej marki Balenciaga. Znamy jego cenę!

Małgorzata Socha w czarnym swetrze Balenciaga

Małgosia Socha swoim opisem pod zdjęciem przypomina nam o zbliżających się świętach Bożego Narodzenia i związanym z tym kupowaniem prezentów. Fani mody na pewno zwracają jednak uwagę bardziej na sweter aktorki. W końcu, wielbiciel gorących trendów w mig może rozpoznać, że jest to model hiszpańskiej marki Balenciaga. Ma prosty design, bo ozdobiony jest tylko zwielokrotnioną nazwą marki ułożoną na ukos. To jeden z kultowych wzorów tej marki, widoczny także na innych modelach. Sweter Małgorzaty Sochy można odnaleźć m.in. w oficjalnym sklepie internetowym Balenciagi, gdzie kosztuje 695 euro, czyli ok. 2 973 zł. To model oversize, który w dodatku ma cechy bluzy, ponieważ dół oraz rękawy zakończone są ściągaczami. Jest na pewno bardzo komfortowy, a także niezwykle ciepły, bo aż w 97% wykonany jest z wełny. Można z nim stworzyć nowoczesne stylizacje w luźnym stylu.

 

Marka Balenciaga

Balenciaga to nowoczesna marka odzieżowa, która ma bardzo bogatą historię. Aż trudno uwierzyć, że jej założyciel, Christobal Balenciaga, urodził się pod koniec XIX wieku, a pierwszy butik w Hiszpanii otworzył w 1919 roku. Stworzony przez niego dom mody prowadził aż do 1968 roku, kiedy to zrezygnował z dalszego projektowania. Mimo to tradycja przetrwała i dom mody prowadzili kolejni projektanci. Sam Balenciaga miał bardzo duże zasługi dla kobiecej mody i wprowadził wiele elementów garderoby modnych do dziś m.in. sukienki koszulowe o długości midi. Przez cały okres istnienia, projekty tego domu mody noszone były przez ważne osobistości i gwiazdy, m.in. Grace Kelly, Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman i wiele innych.

Małgorzata Socha pokazała synka

Małgorzata Socha rzadko wstawia na Instagram zdjęcia pokazujące jej dzieci oraz męża, ale parę dni temu wstawiła urocze zdjęcie na którym bawi się razem ze swoim najmłodszym synkiem Stasiem. Niestety aktorka nie pokazała jego twarzy, co jest dość powszechne wśród gwiazd. Aktorka ma w sumie trójkę dzieci - ma jeszcze dwie córki - Zofię i Barbarę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.