Natasza Urbańska zachwyca w niebieskiej sukience mini polskiej projektantki

Nataszę Urbańską już w lutym 2020 roku będzie można zobaczyć w ekranizacji głośnego erotyka "365 dni". Na konferencji prasowej poświęconej obsadzie filmu pojawiła się w pięknej i seksownej kreacji. Jej sukienka to projekt młodej, lubiącej odważne stylizacje Martyny Sowik. Warto przyjrzeć się jej bliżej!

Natasza Urbańska w niebieskiej sukience od Martyny Słowik

Natasza Urbańska pojawiła się na konferencji prasowej, podczas której ogłoszono obsadę filmu "365 dni". Aktorka zachwyciła swoją stylizacją, bardzo kobiecą oraz seksowną. Zdecydowała się na dopasowaną sukienkę z modnym drapowaniem, która świetnie układa się na jej sylwetce. Kreacja jest również wyjątkowo krótka. Wyróżnia się także drapowanym, krótkim golfem oraz wycięciem nad biustem po jednej stronie, co tworzy oryginalną asymetrię. To model zaprojektowany przez polską projektantkę Martynę Sowik, która lubi niestandardowe rozwiązania. Oryginalnym elementem są również długie, odpowiadające za drapowanie rzemyki, które wystają z rękawów oraz głównej części sukienki. Trzeba przyznać, że jest to odważna kreacja, która sprawdzi się szczególnie na specjalne okazje. Idealna dla kobiet, które lubią podkreślać swoje kształty. Figura nie musi być wcale perfekcyjna - mogą ją włożyć także kobiety mające delikatnie wystający brzuszek, bo drapowanie świetnie go zatuszuje.

Stylizacja Nataszy Urbańskiej

Natasza Urbańska do tej kobiecej sukienki zdecydowała się dodać element w męskim stylu. Postawiła na za dużą czarną marynarkę - rozmiar oversize dodaje całości nonszalancji i pazura. Co ciekawe, marynarka jest nawet trochę dłuższa od sukienki, co sprawia, że ten look stał się jeszcze bardziej seksowny. To model ekskluzywnej marki Hackett London. Ten element garderoby jest ostatnio często noszony przez gwiazdy i celebrytów. Z kolei obuwie jest bardzo kobiece. Aktorka wysmukliła nogi, wkładając sandały na szpilce, wiązane wokół łydki za pomocą rzemyków. To model marki ASOS. 

Natasza Urbańska zagra w filmie "365 dni"

Na tej konferencji prasowej, na której zaprezentowano obsadę filmu "365 dni", Nataszy Urbańskiej nie mogło zabraknąć. W końcu to ona zagra Annę, jedną z bohaterek powieści autorstwa Blanki Lipińskiej. Fani powieści oraz samej aktorki będą mogli zobaczyć ją na ekranie kin już od 7 lutego 2020 roku. Na duży ekran Urbańska powraca po długiej przerwie. Ostatnim filmem, w jakim zagrała, była "1920 Bitwa Warszawska", który w kinie pojawił się w 2011 roku.