Katarzyna Zielińska w olśniewającej spódnicy marki Just Paul. To modny fason!

Katarzyna Zielińska wstawia na Instagrama beztroskie, radosne zdjęcie na którym cieszy się słońcem. Wzrok przyciąga niezwykła spódnica, która jeszcze bardziej dodaje blasku tej scenerii! To model polskiej marki Just Paul. Znamy jej cenę.

Katarzyna Zielińska w złoto - czarnej spódnicy Just Paul

Katarzyna Zielińska dodała na Instagrama zdjęcie, na którym beztrosko tańczy na środku ulicy. Lekkości i zwiewności dodaje jej piękna, rozkloszowana spódnica, która wygląda idealnie w tym piruecie. Ozdobiona jest pionowymi pasami w złoto - czarnej kolorystce, co daje świetny efekt, szczególnie w promieniach słońca. To model polskiej marki Just Paul, uwielbianej przez wiele gwiazd. Można ją odnaleźć w sklepie internetowym marki. Kosztuje 450 zł i dostępna jest w rozmiarze One Size. Oprócz niezwykłych barw, spódnica ma modną, lubianą długość midi. Taki model idealnie pasuje na wiele okazji - zarówno do codziennych stylizacji, jak i na imprezy i uroczystości rodzinne. To również świetna propozycja na Sylwestra - połączona np. ze złotą bluzką stworzy na pewno nieziemski zestaw. A jakie buty można założyć do takiej spódnicy? Tutaj również mamy szerokie pole do popisu. Można zdecydować się zarówno na coś eleganckiego np. szpilki, jak i trzewiku lub ciężkie buty typu glany.

Stylizacja Katarzyny Zielińskiej

Katarzyna Zielińska postawiła na stylizację z nutką rockowego stylu. Zdecydowała się na kultową kurtkę skórzaną, czyli ramoneskę w klasycznym czarnym kolorze. Świetnie skomponowała się z tą spódnicą. Do niej założyła również klasyczne czarne botki na obcasie. Aktorka stworzyła ciekawą stylizację, trochę z pazurem, ale równocześnie kobiecą. Idealna na jesień, sprawdzi się na co dzień, ale też np. na wyjście ze znajomymi. 

Katarzyna Zielińska jako tancerka

Pod zdjęciem Zielińskiej pojawił się komentarz samego Rafała Maseraka, tancerza znanego z "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami":

Tancereczka

Aktorka odpowiedziała:

nauczyłeś mnie to tańcze

Ta wymiana komentarzy nie zdziwi miłośników tanecznego show. Katarzyna Zielińska była uczestniczką 13. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", która odbyła się w 2011 roku. Jej partnerem tanecznym był właśnie Rafał Maserak. Trzeba przyznać, że faktycznie bardzo dobrze nauczył ją tańczyć i na parkiecie para prezentowała się świetnie. Ostatecznie zdobyli wysokie, czwarte miejsce. 

Więcej o: