Weronika Rosati w romantycznej sukience ze specjalnej kolekcji H&M

Weronika Rosati wstawiła na Instagrama zdjęcie, na którym jest również... Bond! A właściwie Daniel Craig, który gra główną rolę w filmie "Knives out". Aktorka była na premierze tej holywoodzkiej nowości kinowej. Na zdjęciu zwraca uwagę również piękna sukienka Weroniki Rosati. To kreacja z kolekcji Giambattista Valli X H&M. Olśniewająca!

Weronika Rosati w sukience Giambattista Valli x H&M

Weronika Rosati, mieszkająca w Stanach Zjednoczonych, pojawiła się na światowej premierze filmu "Knives Out" w Los Angeles. Pojawili się tam oczywiście aktorzy grający w filmie, w tym m.in. Daniel Craig i Chris Evans. Na taką okazję trzeba ubrać się wyjątkowo! Aktorka zdecydowała się na wieczorową sukienkę w romantycznym stylu. Na Instagram Stories zdradziła markę tej kreacji.To sukienka z nowej kolekcji H&M zaprojektowanej przez włoskiego projektanta Giambattista Valli. Szyfonowa kreacja ma piękny wzór w żółte i granatowe listki, a uroku dodają falbany przy rękawach i w górnej części sukni. Uwagę zwraca również nietuzinkowa ozdoba przypominają naszyjnik w kształcie kwiatka, która została wykonana z koralików. Sukienka robi wrażenie również, dzięki rozkloszowanemu fasonowi oraz dopasowaniu w talii. Jej cena to 799, 99 zł. Niestety ten model jest już wyprzedany, ale nadal w sprzedaży pozostały ubrania z tej niezwykłej kolekcji.

Weronika Rosati i Giambattista Valli x H&M

To nie pierwszy raz, kiedy widzimy aktorkę w ubraniu z tej specjalnej kolekcji. Weronika Rosati była obecna na premierze kolekcji, która odbyła się 4 listopada tego roku. Wtedy również wybrała czarną, długą sukienkę, ozdobioną białymi kwiatami. Widać aktorce przypadły do gustu kreacje w romantycznym stylu od tego projektanta. Cała kolekcja Giambattista Valli x H&M zrobiła furorę i teraz w sklepie online zostało już bardzo niewiele rzeczy, mimo, że od premiery nie minęły jeszcze nawet 2 tygodnie.

Weronika Rosati i doświadczenie przemocy domowej

Patrząc na zdjęcia z tej wielkiej premiery i na zjawiskową suknię, można pozazdrościć aktorce i pomyśleć, że ma wspaniałe życie. Tymczasem nie zawsze było kolorowe i w dodatku nadal ciągną się trudne dla niej kwestie. Chodzi tutaj o sprawę jej byłego partnera, który używał wobec niej przemocy fizycznej, jak i psychicznej. Aktorka powiedziała o tych bardzo przykrych i trudnych doświadczeniach w mediach w marcu 2019 r.  Od początku roku miały miejsce sprawy sądowe. Aktorka walczy m.in. o zakaz zbliżania się Roberta Śmigielskiego do niej i do Elizabeth, a także o całkowite ograniczenie praw rodzicielskich. 

Więcej o: