Najnowsza kolekcja PUMA x ADER ERROR! To celebrowanie niedoskonałości oraz jej piękna!

Marki PUMA i ADER ERROR ponownie połączyły siły! Tym razem szukają piękna w niedoskonałościach, czego owocem jest ich najnowsza kolekcja "Under Creativity"

PUMA x ADER ERROR

Najnowsza linia ubrań i butów "Under Creativity" to ponowne połączenie sił sportowej firmy PUMA i koreańskiej marki odzieżowej ADER ERROR. Kolekcja ta jest ukłonem w stronę niedoskonałości, w których obie marki doszukują się piękna. 

PUMA x ADER ERRORPUMA x ADER ERROR mat. prasowe

Kolekcja "Under Creativity"

Znajdziemy w niej m.in. modele butów PUMA CGR, Roma, RS 9.8 i Cell Alien, które zostały nieco zmodyfikowane. Warto również zwrócić uwagę na bardzo istotny element tej linii - detale, dlatego dostrzeżemy w niej odblaskowe dodatki na butach, czy kontrastujące szwy. Poprzez takie zabiegi widoczne jest w kolekcji "Under Creativity" zatarcie granic pomiędzy klasyką a futurystycznym wyglądem. Jest on również zauważalny w pozostałej części kolekcji, w której znajdują się ubrania - wiatrówka, kurtka puchowa, sweter, topy i spodnie. Ponadto styl marki ADER ERROR to minimalizm i funkcjonalność, dlatego jest widoczny również we współpracy z marką PUMA. 

PUMA x ADER ERRORPUMA x ADER ERROR mat. prasowe

Więcej o: