Magdalena Różczka w zjawiskowej kreacji na premierze filmu "1800 gramów"!

Aktorka rzadko pojawia się na branżowych imprezach, dlatego jej fani nie mają zbyt wielu okazji do oglądania jej na czerwonym dywanie. Magdalena Różczka pojawiła się wczoraj na premierze filmu "1800 gramów", w którym gra główną rolę.  Zobaczcie jak prezentowała się gwiazda!

Magdalena Różczka w sukience Violi Piekut

Artystka podczas wczorajszej premiery „1800 gramów” oczarowała niemal wszystkich! Magdalena Różczka postawiła na elegancką, czarną sukienkę projektu Violi Piekut, dzięki której wyglądała jak prawdziwa hollywoodzka gwiazda. Welurowa kreacja z odkrytymi ramionami oraz z długim rękawem to strzał w dziesiątkę nie tylko na wielkie wyjścia, ale również na bankiety czy romantyczne kolacje przy świecach. To również doskonała propozycja na zbliżającego się Sylwestra. Wystarczy dobrać do niej minimalistyczne dodatki i stylizacja gotowa!

Magdalena Różczka w ciąży?

Od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się informacje na temat ciąży aktorki. Radosną nowiną pochwaliła się mama obecnego partnera artystki, Magdalena Zawadzka. Magdalena Różczka i Jan Holoubek nie potwierdzili tej informacji, dlatego wszyscy z niecierpliwością czekali na spotkanie z artystką podczas premiery jej najnowszego filmu. Gwiazda, aby uniknąć pytań o swój stan, postanowiła do pięknej wieczorowej kreacji dobrać gruby, ogromny szal, którym zasłoniła swój brzuch

Magdalena Różczka w filmie „1800 gramów”

Magdalena Różczka, gra dyrektorkę krakowskiego interwencyjnego ośrodka preadopcyjnego, której zadaniem jest znalezienie nowych rodziców dla porzuconych dzieci. Życie głównej bohaterki „1800 gramów” zmienia dziewczynka o imieniu Nutka, która skradła serca pracowników ośrodka. Ewa, czyli postać grana przez Magdalenę Różczkę, zrobi wszystko by znaleźć dla niej dom jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia. Czy osiągnie swój cel? Jedno jest pewne, gwiazdorska obsada to przepis na świetny seans!