Paulina Sykut - Jeżyna w zjawiskowym płaszczu polskiej marki SaintBy!

Prezenterka uwielbia modę, dlatego nie dziwi nas jej ostatni wybór. Paulina Sykut - Jeżyna swoją stylizacją udowodniła, że jesień może być kolorowa! Płaszcz polskiej marki SaintBy, na który zdecydowała się pogodynka, zachwycił jej fanów pięknym, koralowym kolorem!

Paulina Sykut – Jeżyna w płaszczu SaintBy

Prosty krój i intensywny, koralowy kolor to strzał w dziesiątkę nie tylko jesienią, ale również wiosną. Płaszcz od SaintBy pochodzi z wiosennej kolekcji marki, dlatego nie jest już dostępny w ich sklepie online. Model, który ma na sobie Paulina Sykut – Jeżyna doskonale sprawdzi się nie tylko do jesiennych, casualowych looków, ale również do eleganckich kreacji.

Paulina Sykut – Jeżyna w spódnicy BIZUU

Granatowa, plisowana spódnica z kwiatowymi printami w łososiowym kolorze, na którą zdecydowała się Paulina Sykut – Jeżyna pochodzi z najnowszej kolekcji Bizzu. Plisowane sukienki i spódnice to „must have” tego roku, który powinien się znaleźć w szafie każdej fashionistki. Ten model znajdziemy w jeszcze trzech innych kolorach: czarnym, brązowym i niebieskim za 790 zł.  Produkt doskonale sprawdzi się do stylizacji niemal na każdą okazję. Decydując się na bluzę stworzymy sportowy look, a jeśli na stylową bluzkę zachwycimy klasą i elegancją. Możemy również zdecydować się na najmodniejsze tej jesieni połączenie spódnicy z ciekawym swetrem, jak zrobiła to prezenterka!

Zobacz wideo

Paulina Sykut – Jeżyna w berecie LA DAME

Jeśli nie chcemy zniszczyć swojej pięknie ułożonej fryzury ciepłą czapką, warto zastanowić się nad innymi możliwościami. Paulina Sykut – Jeżyna swoją jesienną stylizację uzupełniła różowym beretem marki La Dame. To nie tylko modny, ale również niezwykle stylowy dodatek, który doda nam niepowtarzalnego charakteru. Niestety model, na który zdecydowała się prezenterka nie jest już dostępny w sklepie firmy, jednak podobne modele znajdziemy za 169 zł.