Katarzyna Cichopek zachwyca w welurowym garniturze polskiej marki. To idealna stylizacja na wesele

Tancerka i aktorka Katarzyna Cichopek opublikowała na Instagramie zdjęcie w bardzo eleganckim aksamitnym komplecie, składającym się z dopasowanej marynarki i spodni w tym samym kolorze. Wiemy, gdzie i za ile możecie kupić ten zestaw.

Katarzyna Cichopek w welurowej marynarce marki Nissa

Aktorka pojawiła się na planie popularnego programu rozrywkowego "Koło Fortuny". Zdjęcie swojej stylizacji zamieściła na Instagramie, czym wzbudziła duży entuzjazm wśród swoich fanów. Katarzyna Cichopek zdecydowała się na bardzo elegancki i kobiecy zestaw składający się z welurowej marynarki oraz dopasowanych do kompletu spodni. Damski garnitur pochodzi z najnowszej kolekcji polskiej marki Nissa. Welurowa marynarka uszyta została z aksamitnej tkaniny w kolorze głębokiego fioletu. Wąskie klapy odszyto z błyszczącej satyny. Żakiet jest taliowany i świetnie podkreśla zgrabną sylwetkę aktorki. Marynarka, którą wybrała Katarzyna Cichopek, kosztuje 1299 zł i dostępna jest w rozmiarach 36-44.

Katarzyna Cichopek w welurowych spodniach Nissa

Garniturowe welurowe spodnie do kompletu mają wąską nogawkę ozdobioną satynowym lampasem. Kosztują 749 zł i również dostępne są na stronie internetowego sklepu Nissa. Taki zestaw to świetna alternatywa dla wieczorowej sukienki. Doskonale sprawdzi podczas ważnych uroczystości i będzie odpowiedni np. na wesele. Do damskiego garnituru wykonanego z weluru możesz włożyć, tak jak Kasia Cichopek, prosty czarny top oraz eleganckie szpilki, albo zdecydować się na wykonaną z satyny w szmaragdowym kolorze bluzkę, tak jak proponują to styliści marki Nissa na swojej stronie.

Katarzyna Cichopek i jej działalność charytatywna

Tancerka chętnie wspiera wszelkie akcje związane z pomocą dla innych. Do udziału w specjalnym odcinku "Koła Fortuny", oprócz Kasi Cichopek, zaproszono jej męża, Marcina Hakiela oraz kolegów z programu "Czar Par". Fundusze zebrane podczas kręcenia świątecznego odcinka "Koła Fortuny", który zostanie wyemitowany 25 grudnia, zostaną przekazane na operację kręgosłupa Mai Kapłon, finalistki ósmej edycji "The Voice of Poland".

Więcej o: